Πέμπτη, 21 Νοεμβρίου 2019

Τηλεθέαση 17/10: Ποια προγράμματα το... διασκέδασαν με τα νούμερα;

Δείτε τα πρώτοι εδώ!

18 Οκτωβρίου 2019 09:30
Τηλεθέαση 17/10: Ποια προγράμματα το... διασκέδασαν με τα νούμερα;

Ποιοι "μάτωσαν" και ποιοι... το διασκέδασαν; Αναλυτικά τα νούμερα τηλεθέασης για 17/10!

Όπως κάθε μέρα έτσι και σήμερα θα σας δώσουμε αναλυτικά τα νούμερα τηλεθέασης της χθεσινής ημέρας, με τους νικητές και τους χαμένους της τηλεόρασης.

Δείτε επίσης: Αρναούτογλου VS Μελέτη: Ποιος κέρδισε τη μάχη της τηλεθέασης;

Νωρίς το πρωί

ΣΚΑΙ: Σήμερα, 21.7
ΑΝΤ1: Καλημέρα Ελλάδα 18.8
OPEN: Ώρα Ελλάδος 07:00 12.0
ALPHA: Happy Day 22.4

Πρωινή ζώνη

Open: Ευτυχείτε 15.8

τηλεθέαση προγραμμάτων 17/10

STAR: Στην φωλιά των κουκου 16.4

Alpha: Εκτός γραμμής 13.7

ΑΝΤ1: Πρωινό 13.7

ΣΚΑΪ: Αταίριαστοι 9.3

Μεσημεριανή ζώνη

ΑΝΤ1: Κωνσταντίνου και Ελένης (Ε) 16.2
ΣΚΑΙ: Μεσημέρι με τον Γιώργο Λιάγκα 13.6
ΑLPHA: Ελένη 12.2
STAR: Αλήθειες με τη Ζήνα 17.7
Open: Μεσημέρι yes 4.4

ΑΝΤ1: Ρουκ Ζουκ 22.9

ΣΚΑΙ: Καλό μεσημεράκι 21.3

Απογευματινή ζώνη

ΑΝΤ1: Γυναίκα χωρίς όνομα 19.5
ALPHA: Πάνω κάτω 11.8
STAR: Elif 12.1
ΣΚΑΙ: Φτερωτός Θεός 10.9

ΑΝΤ1: Still standing 17.2

ΣΚΑΙ: Boom 10.3

ΣΚΑΙ: Guess my age 11.3

OPEN: Ένας για όλους 7.6

Δελτία ειδήσεων

ΑΝΤ1: News, 16.8
ALPHA: Νews, 16.0
STAR: News, 17.6
ΣΚΑΙ: News, 11.4
OPEN: News, 7.9

Prime time

STAR: Wonder Woman 14.01

ALPHA: Μην αρχίζεις την Μουρμούρα 18,9

ALPHA: Έλα στη θέση μου 19,0

ΑΝΤ1: Αν ήμουν πλούσιος 14,3

AΝΤ1: Άγριες Μέλισσες 33,0

Open: Χ Factor 11.6 Δείτε όσα μας έκαναν εντύπωση στο πρώτο live!

ΣΚΑΙ: 8 λέξεις 13,0

ΣΚΑΙ: Λόγω Τιμής 8,2

Late night

ALPHA: Αυτοψία 9,9

ΑΝΤ1: The 2night show 24.4

Τηλεθέαση 16/10: Αυτά είναι τα προγράμματα που "εκτόξευσαν" τα νούμερα των καναλιών τους!

Νωρίς το πρωί

ΣΚΑΙ: Σήμερα, 19.6

ΑΝΤ1: Καλημέρα Ελλάδα 18.6

OPEN: Ώρα Ελλάδος 07:00 10.7

ALPHA: Happy Day 14.5

Πρωινή ζώνη

Open: Ευτυχείτε 16.0

STAR: Στην φωλιά των κουκου 19.4

Alpha: Εκτός γραμμής 4.1

ΑΝΤ1: Πρωινό 17.4

ΣΚΑΪ: Αταίριαστοι 11.8

Μεσημεριανή ζώνη

ΑΝΤ1: Κωνσταντίνου και Ελένης (Ε) 19.1
ΣΚΑΙ: Μεσημέρι με τον Γιώργο Λιάγκα 17.1
ΑLPHA: Ελένη 12.5
STAR: Αλήθειες με τη Ζήνα 17.3
Open: Μεσημέρι yes 10.3

ΑΝΤ1: Ρουκ Ζουκ 18.9

ΣΚΑΙ: Καλό μεσημεράκι 16.8

Απογευματινή ζώνη

ΑΝΤ1: Γυναίκα χωρίς όνομα 22.3
ALPHA: Πάνω κάτω 10.4
STAR: Elif 10.7
ΣΚΑΙ: Φτερωτός Θεός 6.0

ΑΝΤ1: Still standing 28.0

ΣΚΑΙ: Boom 8.8

ΣΚΑΙ: Guess my age 11.1

OPEN: Ένας για όλους 5.9

Δελτία ειδήσεων

ΑΝΤ1: News, 18.7
ALPHA: Νews, 15.6
STAR: News, 15.4
ΣΚΑΙ: News, 10.3
OPEN: News, 6.4

Prime time

STAR: Globetrotters 14.9

ALPHA: Έρωτας Μετά 14.1

ALPHA: Έλα στη θέση μου 19,8

ΑΝΤ1: Αν ήμουν πλούσιος 15.5

AΝΤ1: Άγριες Μέλισσες 30,1

STAR: Αρπαγή 12,6

ΣΚΑΙ: 8 λέξεις 12,3

Late night

ALPHA: Μεσάνυχτα 11,6

ΑΝΤ1: The 2night show 28.6

Πηγή: Youweekly.gr

 

TV

  • COSMOTECinema1HD
    06:00 (100' - PG)
    Σε Αντίθετο Ρεύμα (Changing Lanes)
    Θρίλερ
  • COSMOTECinema4HD
    06:00 (60' - PG-13)
    The Bold Type Κ3 Ε3
    Ρομαντική κομεντί
  • COSMOTECinema2HD
    06:45 (105' - PG)
    Σκυλομπερδέματα (Snow Dogs)
    Οικογενειακή
  • COSMOTECinema3
    06:55 (100' - G)
    Η Καφετζού
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    07:00 (60' - PG-13)
    Grantchester Κ1 Ε3
    Εποχής
  • COSMOTECinema1HD
    07:40 (140' - PG)
    Ο Πλανήτης των Πιθήκων: Η Σύγκρουση (War for the Planet of the Apes)
    Επιστ. φαντασίας
  • COSMOTECinema4HD
    08:00 (60' - PG)
    The Village Κ1 Ε3
    Κοινωνική
  • COSMOTECinema2HD
    08:30 (90' - PG)
    Στα Χέρια σου (Hand in Hand)
    Μιούζικαλ
  • COSMOTECinema3
    08:35 (120' - G)
    Κοινωνία Ώρα Μηδέν
    Δραματική
  • COSMOTECinema4HD
    09:00 (60' - PG)
    The Enemy Within Κ1 Ε5
    Αστυνομική
  • COSMOTECinema1HD
    10:00 (115' - PG)
    Η Νάνι ΜακΦι και ο Μεγάλος Σαματάς (Nanny McPhee Returns)
    Οικογενειακή
  • COSMOTECinema4HD
    10:00 (60' - PG)
    Dukes of Hazzard Κ4 Ε18
    Δράσης
  • COSMOTECinema2HD
    10:00 (100' - PG)
    Run the Tide
    Δραματική
  • COSMOTECinema3
    10:35 (90' - G)
    Στουρνάρα 288
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    11:00 (60' - PG)
    Baywatch Κ8 Ε19
    Περιπέτεια
  • COSMOTECinema2HD
    11:40 (80' - PG)
    Στην Κορυφή του Κόσμου (Tout en Haut du Monde)
    Κιν. σχεδίων
  • COSMOTECinema1HD
    11:55 (95' - PG)
    Ο Άνθρωπος των Σπηλαίων (Early Man)
    Κιν. σχεδίων
  • COSMOTECinema4HD
    12:00 (60' - PG-13)
    The West Wing Κ1 Ε2
    Δραματική
  • COSMOTECinema3
    12:05 (95' - G)
    Ποιος Θανάσης;
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    13:00 (60' - PG-13)
    The Bold Type Κ3 Ε4
    Ρομαντική κομεντί
  • COSMOTECinema2HD
    13:00 (110' - PG)
    Το Θαύμα της Αλάσκας (Big Miracle)
    Δραματική
  • COSMOTECinema1HD
    13:30 (120' - PG)
    Η Κορυφή του Δάντη (Dante's Peak)
    Περιπέτεια
  • COSMOTECinema3
    13:40 (100' - G)
    Ο Λουστράκος
    Κοινωνική
  • COSMOTECinema4HD
    14:00 (65' - PG-13)
    The Spanish Princess Ε8
    Εποχής
  • COSMOTECinema4HD
    14:00 (65' - PG-13)
    The Spanish Princess Ε8
    Εποχής
  • COSMOTECinema2HD
    14:50 (100' - PG)
    Punching Henry
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    15:05 (55' - PG-13)
    Grantchester Κ1 Ε4
    Εποχής
  • COSMOTECinema3
    15:20 (100' - G)
    Αχ, και να 'μουν Άντρας
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema1HD
    15:30 (170' - PG)
    Οι Άθλιοι (Les Miserables)
    Μιούζικαλ
  • COSMOTECinema4HD
    16:00 (60' - PG-13)
    Mary Kills People Κ1 Ε4
    Δραματική
  • COSMOTECinema2HD
    16:30 (90' - PG)
    Ο Γάτος (Dr. Seuss' The Cat in the Hat)
    Οικογενειακή
  • COSMOTECinema3
    17:00 (100' - PG)
    Πειραιάς, Ώρα 07:30
    Κοινωνική
  • COSMOTECinema4HD
    17:00 (60' - PG)
    FBI Κ2 Ε8
    Αστυνομική
  • COSMOTECinema4HD
    18:00 (60' - PG)
    The Resident Κ3 Ε7
    Δραματική
  • COSMOTECinema2HD
    18:00 (120' - PG)
    Maria by Callas: Η Μαρία Κάλλας Εξομολογείται (Maria by Callas)
    Ντοκιμαντέρ
  • COSMOTECinema1HD
    18:20 (120' - PG-13)
    American Wrestler: The Wizard
    Δραματική
  • COSMOTECinema3
    18:40 (100' - G)
    Ο Πατούχας
    Αισθηματική
  • COSMOTECinema4HD
    19:00 (60' - PG)
    New Amsterdam Κ2 Ε9
    Δραματική
  • COSMOTECinema4HD
    20:00 (60' - R)
    Βραδινές Ιστορίες Ε9
    Ψυχαγωγική εκπομπή
  • COSMOTECinema2HD
    20:00 (120' - R)
    Suburbicon
    Μαύρη Κωμωδία
  • COSMOTECinema3
    20:20 (100' - G)
    Θανάσης ο πιο Γρήγορος Τρελλός (Δικτάτωρ Καλεί Θανάση)
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema1HD
    20:20 (40' - PG)
    Making the Movies
    Ψυχαγωγική εκπομπή
  • COSMOTECinema1HD
    21:00 (110' - R)
    Dogman
    Κοινωνική
  • COSMOTECinema4HD
    21:00 (60' - PG)
    The Late Late Show with James Corden Κ6 Ε40
    Ψυχαγωγική εκπομπή
  • COSMOTECinema3
    22:00 (95' - G)
    Η Κυρία του Κυρίου
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    22:00 (60' - PG-13)
    Almost Family Κ1 Ε5
    Δραματική
  • COSMOTECinema2HD
    22:00 (130' - PG-13)
    Το Μωρό της Μπρίτζετ Τζόουνς (Bridget Jones's Baby)
    Ρομαντική κομεντί
  • COSMOTECinema2HD
    22:00 (130' - PG-13)
    Το Μωρό της Μπρίτζετ Τζόουνς (Bridget Jones's Baby)
    Ρομαντική κομεντί
  • COSMOTECinema3
    22:00 (95' - G)
    Η Κυρία του Κυρίου
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    22:00 (60' - PG-13)
    Almost Family Κ1 Ε5
    Δραματική
  • COSMOTECinema2HD
    22:00 (130' - PG-13)
    Το Μωρό της Μπρίτζετ Τζόουνς (Bridget Jones's Baby)
    Ρομαντική κομεντί
  • COSMOTECinema2HD
    22:00 (130' - PG-13)
    Το Μωρό της Μπρίτζετ Τζόουνς (Bridget Jones's Baby)
    Ρομαντική κομεντί
  • COSMOTECinema1HD
    22:50 (130' - R)
    Εξιλέωση (Atonement)
    Δραματική
  • COSMOTECinema1HD
    22:50 (130' - R)
    Εξιλέωση (Atonement)
    Δραματική
  • COSMOTECinema4HD
    23:00 (60' - PG-13)
    Frayed Κ1 Ε6
    Δραματική κομεντί
  • COSMOTECinema4HD
    23:00 (60' - PG-13)
    Frayed Κ1 Ε6
    Δραματική κομεντί
  • COSMOTECinema3
    23:35 (110' - G)
    Η Προσφυγοπούλα
    Δραματική
  • COSMOTECinema3
    23:35 (110' - G)
    Η Προσφυγοπούλα
    Δραματική
  • COSMOTECinema4HD
    00:00 (60' - R)
    Βραδινές Ιστορίες Ε10
    Ψυχαγωγική εκπομπή
  • COSMOTECinema2HD
    00:10 (110' - R)
    Κάθε Χίλια Χρόνια (Vision)
    Δραματική
  • COSMOTECinema1HD
    01:00 (115' - R)
    Nobody's Fool
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    01:00 (60' - PG-13)
    Trapped Κ2 Ε4
    Μυστηρίου
  • COSMOTECinema3
    01:25 (65' - G)
    Σπιναλόγκα, το Νησί της Σιωπής
    Δραματική
  • COSMOTECinema4HD
    02:00 (60' - PG-13)
    The West Wing Κ7 Ε1
    Δραματική
  • COSMOTECinema2HD
    02:00 (110' - R)
    Office Christmas Party
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema3
    02:30 (105' - G)
    Ο Θόδωρος και το Δίκανο
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema1HD
    02:55 (115' - R)
    Γλυκιά Πατρίδα (Sweet Country)
    Γουέστερν
  • COSMOTECinema4HD
    03:00 (60' - PG-13)
    Curfew Κ1 Ε4
    Δράσης
  • COSMOTECinema2HD
    03:50 (110' - R)
    Το Μυστικό των Μάρομποουν (Marrowbone)
    Τρόμου
  • COSMOTECinema4HD
    04:00 (60' - PG-13)
    Tin Star Κ2 Ε9
    Θρίλερ
  • COSMOTECinema3
    04:15 (95' - G)
    Η Θεία μου η Χίπισσα
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema1HD
    04:50 (100' - R)
    Pocket Listing
    Θρίλερ
  • COSMOTECinema4HD
    05:00 (60' - PG-13)
    Mary Kills People Κ1 Ε4
    Δραματική
  • COSMOTECinema2HD
    05:40 (110' - PG-13)
    Interlude in Prague
    Βιογραφία
  • COSMOTECinema3
    05:50 (90' - PG)
    Ο Πανικός
    Αστυνομική
  • COSMOTECinema4HD
    06:00 (60' - PG-13)
    The Bold Type Κ3 Ε4
    Ρομαντική κομεντί

Ροή ειδήσεων

Share