Δευτέρα, 22 Ιουλίου 2019

Τηλεθέαση prime time: Τι συνέβη με το Survivor κατάφερε να ξεπεράσει το Τατουάζ;

Οι τηλεθεατές μίλησαν...

19 Ιουνίου 2019 10:10
Τηλεθέαση prime time: Τι συνέβη με το Survivor κατάφερε να ξεπεράσει το Τατουάζ;

Συνέβη ανατροπή χτες στην τηλεθέαση prime time ή.... είχαμε μια από τα ίδια;Το Survivor πέρασε το Τατουάζ ή έφαγε «όχι» από το τηλεοπτικό κοινό;

Δυστυχώς η μεγάλη ανατροπή δεν έγινε όσο και αν το ήθελαν από τον ΣΚΑΙ! Το Survivor καταποντίστηκε πλήρως και το Τατουάζ με τις σειρές του Alpha tv το άφησαν πίσω κατά πολύ!


Ενδεικτικά να αναφέρουμε ότι το ριάλιτι επιβίωσης του ΣΚΑΙ με ένα χλιαρό επεισόδιο πέρασε και δεν ακούμπησε στο 11,2% και το Τατουάζ χτύπησε ένα άνετο 21,5%!

Δείτε τα τέταρτα τηλεθέασης του Τατουάζ:

Τηλεθέαση prime time:

16.9
16.7
19.3
17.9
20.5
19.2
24.1
25
28.8
26.8

Και εκείνα του Survivor:

7.4
7.8
9.3
9.6
10.1
13.7
13.1
10
13.6
14.8
13.5
10.3
12
11.1

...Αλλά και το σύνολο τηλεθέασης της prime time ζώνης για το δυναμικό κοινό:

Prime time:

ALPHA: Έλα στη θέση μου, 21,1
ALPHA: Τατουάζ, 21,5

ΣΚΑΙ: Survivor, 11,2

ALPHA: Το σόι σου (Ε) 19,5
STAR: Σπάσε τα όριά σου 9,9
OPEN: Ο γίγας της Κυψέλης 7,1

Πηγή: youweekly.gr

Τηλεθέαση 18/6: Ποιοι παρουσιαστές πάτωσαν και ποιοι ανοίγουν σαμπάνιες για την επιτυχία τους;

Τηλεθέαση 18/6: Ποιοι παρουσιαστές πάτωσαν και ποιοι ανοίγουν σαμπάνιες για την επιτυχία τους;

Όπως κάθε μέρα έτσι και σήμερα, σας φέρνουμε πρώτο τα νούμερα τηλεθέασης του δυναμικού κοινού, για να έχετε μια εικόνα, για το τι παρακολούθησαν χθες οι τηλεθεατές για την ψυχαγωγία και την ενημέρωσή τους. Ποιοι παρουσιαστές έκαναν κηδεία και ποιοι πάρτι;

Νωρίς το πρωί


ΑΝΤ1: Παπαδάκης, Καλημέρα Ελλάδα 18,4

ΣKAI: Οικονόμου, Σήμερα 25

OPEN: Ώρα Ελλάδος 07.00, 5,1

ΕΡΤ: Πρωινή βάρδια, 1,9

Πρωινά lifestyle

ΑNT1: Σκορδά, Πρωινό 16,2
STAR: Καραβάτου, Στην Φωλιά των ΚΟΥΚΟΥ 15,5
OPEN: Καινούργιου, Ευτυχείτε 11,4
ALPHA: Τσιμτσιλή Ηappy Day, 19,1

ΑΝΤ1: Ζέτα Μακρυπούλια Ρουκ Ζουκ

Μεσημεριανή ζώνη

ALPHA: Μενεγάκη, ΕΛΕΝΗ 17
STAR: Κουτσελίνη, Αλήθειες με την Ζήνα 15,9
ΣΚΑΙ: Στεφανίδου, Μαζί σου 17,8

OPEN: Μεσημεριάτικα, 5,4
STAR: Καγιά, Shopping Star 19,7
OPEN: Μουτσινάς, Για την παρέα 21,2

Απογευματινή ζώνη

ΑΝΤ1: Μπεκατώρου, Still Standing 17,6
ALPHA: Φερεντίνος, Deal 20,5
ΑΝΤ1: Γυναίκα χωρίς όνομα, 20,7

STAR: Τροχός της τύχης 10,7

Δελτίο ειδήσεων:

OPEN: Ειδήσεις, 7,2

ANT1: Ειδήσεις, 17,6

ALPHA: Ειδήσεις, 24,3

STAR: Ειδήσεις, 10,3

ΣΚΑΙ: Ειδήσεις, 9,

Τηλεθέαση

Prime time:

ALPHA: Έλα στη θέση μου, 21,1
ALPHA: Τατουάζ, 21,5

ΣΚΑΙ: Survivor, 11,2

ALPHA: Το σόι σου (Ε) 19,5
STAR: Σπάσε τα όριά σου 9,9
OPEN: Ο γίγας της Κυψέλης 7,1

Μετά τα μεσάνυχτα
ALPHA: Mετά τα μεσάνυχτα, Μελέτη, 23

 

TV

  • COSMOTECinema4HD
    06:00 (60' - PG-13)
    The InBetween Κ1 Ε6
    Επιστημονικής Φαντασίας
  • COSMOTECinema3
    06:10 (90' - G)
    Ένας Νομοταγής Πολίτης
    Αισθηματική
  • COSMOTECinema1HD
    06:10 (110' - PG)
    Άρνηση (Denial)
    Βιογραφία
  • COSMOTECinema4HD
    07:00 (60' - PG)
    Beecham House Κ1 Ε5
    Κοινωνική
  • COSMOTECinema2HD
    07:00 (80' - G)
    Οι Γάτες της Κωνσταντινούπολης (Kedi)
    Ντοκιμαντέρ
  • COSMOTECinema3
    07:40 (100' - G)
    Μανταλένα
    Περιπέτεια
  • COSMOTECinema1HD
    08:00 (105' - PG)
    Αβάσταχτη Γοητεία (Intolerable Cruelty)
    Ρομαντική κομεντί
  • COSMOTECinema4HD
    08:00 (60' - PG)
    Dukes of Hazzard Κ4 Ε25
    Δράσης
  • COSMOTECinema2HD
    08:20 (145' - PG)
    Επικίνδυνη Αποστολή: Η Πτώση (Mission: Impossible - Fallout)
    Κατασκοπείας
  • COSMOTECinema4HD
    09:00 (60' - PG)
    Private Eyes Κ3 Ε5
    Αστυνομική
  • COSMOTECinema3
    09:20 (80' - G)
    Η Αδελφή μου Θέλει Ξύλο
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema1HD
    09:45 (105' - PG)
    Σπίτι μου Σπιτάκι μας (Home Again)
    Ρομαντική κομεντί
  • COSMOTECinema4HD
    10:00 (60' - PG)
    Blood & Treasure Κ1 Ε10
    Περιπέτεια
  • COSMOTECinema3
    10:40 (95' - G)
    Το Φιντανάκι
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema2HD
    10:45 (75' - G)
    Σταχτοπούτα (Cinderella)
    Κιν. σχεδίων
  • COSMOTECinema4HD
    11:00 (60' - PG)
    Baywatch Κ4 Ε19
    Περιπέτεια
  • COSMOTECinema1HD
    11:30 (140' - PG)
    Η Γοργόνα (Splash)
    Ρομαντική κομεντί
  • COSMOTECinema4HD
    12:00 (60' - PG)
    Victoria Κ3 Ε4
    Εποχής
  • COSMOTECinema2HD
    12:00 (90' - PG)
    Η Ζούγκλα (The Wild)
    Κιν. σχεδίων
  • COSMOTECinema3
    12:15 (115' - PG)
    Αιχμάλωτοι του Μίσους
    Ψυχολογικό δράμα
  • COSMOTECinema4HD
    13:00 (60' - PG)
    New Amsterdam Κ1 Ε21
    Δράμα - Ψυχ. Δράμα
  • COSMOTECinema2HD
    13:30 (110' - PG)
    I Can Only Imagine
    Βιογραφία
  • COSMOTECinema1HD
    13:50 (100' - PG)
    Mother's Day
    Δραματική
  • COSMOTECinema4HD
    14:00 (60' - PG)
    Madam Secretary Κ5 Ε19
    Δράμα - Ψυχ. Δράμα
  • COSMOTECinema4HD
    14:00 (60' - PG)
    Madam Secretary Κ5 Ε19
    Δράμα - Ψυχ. Δράμα
  • COSMOTECinema3
    14:10 (95' - G)
    Ο Κατεργάρης
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    15:00 (60' - PG-13)
    The West Wing Κ7 Ε10
    Δράμα - Ψυχ. Δράμα
  • COSMOTECinema2HD
    15:20 (80' - G)
    Τα 101 Σκυλιά της Δαλματίας (One Hundred and One Dalmatians)
    Κιν. σχεδίων
  • COSMOTECinema1HD
    15:30 (100' - G)
    Ο Μάγος του Οζ: Η Επιστροφή της Ντόροθι (Legends of Oz: Dorothy's Return)
    Κιν. σχεδίων
  • COSMOTECinema3
    15:45 (175' - G)
    Ξεριζωμένη Γενιά
    Κοινωνική
  • COSMOTECinema4HD
    16:00 (60' - PG)
    The Code Κ1 Ε7
    Δράσης
  • COSMOTECinema2HD
    16:40 (110' - PG)
    Έρωτας αλά Καταλανικά (Spanish Affair 2)
    Ρομαντική κομεντί
  • COSMOTECinema4HD
    17:00 (30' - PG)
    A.P. Bio Κ2 Ε6
    Κωμωδία - Ρομαντική
  • COSMOTECinema1HD
    17:10 (110' - PG)
    Οικογένεια Άνταμς (The Addams Family)
    Μαύρη Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    17:30 (30' - PG)
    Stath Lets Flats Κ1 Ε6
    Κωμωδία - Ρομαντική
  • COSMOTECinema4HD
    18:00 (60' - PG)
    The Rookie Κ1 Ε14
    Αστυνομική
  • COSMOTECinema2HD
    18:30 (110' - PG)
    Όλα απ' την Αρχή (The Bachelors)
    Δραματική Κομεντί
  • COSMOTECinema3
    18:40 (95' - G)
    Οι Μνηστήρες της Πηνελόπης
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema1HD
    19:00 (120' - PG)
    Το Δόλωμα
    Ρομαντική κομεντί
  • COSMOTECinema4HD
    19:00 (60' - PG)
    A Million Little Things Κ1 Ε3
    Δράμα - Ψυχ. Δράμα
  • COSMOTECinema4HD
    20:00 (60' - PG-13)
    Curfew Κ1 Ε8
    Δράσης
  • COSMOTECinema3
    20:15 (105' - G)
    Ο Μπούφος
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema2HD
    20:20 (100' - PG-13)
    Hannah
    Δραματική
  • COSMOTECinema1HD
    21:00 (105' - PG-13)
    Ο Πόλεμος των Drones (Battle Drone)
    Δράσης
  • COSMOTECinema4HD
    21:00 (60' - R)
    The Sinner Κ2 Ε6
    Μυστηρίου - Αστυνομική
  • COSMOTECinema3
    22:00 (95' - G)
    Φτωχαδάκια και Λεφτάδες
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    22:00 (60' - PG)
    Instinct Κ2 Ε4
    Αστυνομική
  • COSMOTECinema2HD
    22:00 (120' - R)
    Sarah's Notebook
    Περιπέτεια
  • COSMOTECinema2HD
    22:00 (120' - R)
    Sarah's Notebook
    Περιπέτεια
  • COSMOTECinema3
    22:00 (95' - G)
    Φτωχαδάκια και Λεφτάδες
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    22:00 (60' - PG)
    Instinct Κ2 Ε4
    Αστυνομική
  • COSMOTECinema2HD
    22:00 (120' - R)
    Sarah's Notebook
    Περιπέτεια
  • COSMOTECinema2HD
    22:00 (120' - R)
    Sarah's Notebook
    Περιπέτεια
  • COSMOTECinema1HD
    22:45 (115' - G)
    Οι Απίθανοι (The Incredibles)
    Κιν. σχεδίων
  • COSMOTECinema1HD
    22:45 (115' - G)
    Οι Απίθανοι (The Incredibles)
    Κιν. σχεδίων
  • COSMOTECinema4HD
    23:00 (65' - R)
    Lambs of God Ε1
    Θρίλερ - Τρόμου
  • COSMOTECinema4HD
    23:00 (65' - R)
    Lambs of God Ε1
    Θρίλερ - Τρόμου
  • COSMOTECinema3
    23:35 (80' - G)
    Παράνομοι Πόθοι
    Δραματική
  • COSMOTECinema3
    23:35 (80' - G)
    Παράνομοι Πόθοι
    Δραματική
  • COSMOTECinema2HD
    00:00 (90' - R)
    Morgan
    Τρόμου
  • COSMOTECinema4HD
    00:05 (55' - PG-13)
    Tin Star Κ2 Ε3
    Θρίλερ - Τρόμου
  • COSMOTECinema1HD
    00:40 (105' - R)
    Peppermint
    Θρίλερ
  • COSMOTECinema3
    00:55 (105' - G)
    Αδέλφια μου, Αλήτες, Πουλιά
    Αισθηματική
  • COSMOTECinema4HD
    01:00 (60' - R)
    Catch-22 Ε1
    Περιπέτεια
  • COSMOTECinema2HD
    01:30 (100' - R)
    Οι Εξολοθρευτές (Eliminators)
    Δράσης
  • COSMOTECinema4HD
    02:00 (60' - PG-13)
    The West Wing Κ2 Ε11
    Δράμα - Ψυχ. Δράμα
  • COSMOTECinema1HD
    02:25 (95' - R)
    Romans
    Δραματική
  • COSMOTECinema3
    02:40 (85' - G)
    Χαμένη Ευτυχία
    Δραματική
  • COSMOTECinema4HD
    03:00 (60' - R)
    The Sinner Κ2 Ε6
    Μυστηρίου - Αστυνομική
  • COSMOTECinema2HD
    03:10 (110' - R)
    Ο Πυρετός της Τουλίπας (Tulip Fever)
    Εποχής
  • COSMOTECinema1HD
    04:00 (120' - R)
    Ο Χιονάνθρωπος (The Snowman)
    Θρίλερ
  • COSMOTECinema4HD
    04:00 (65' - R)
    Lambs of God Ε1
    Θρίλερ - Τρόμου
  • COSMOTECinema3
    04:05 (85' - PG)
    Μπορούμε και Κάτω Απ' τα Θρανία
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema2HD
    05:00 (130' - PG-13)
    Καμπαρέ (Cabaret)
    Μιούζικαλ
  • COSMOTECinema4HD
    05:05 (55' - PG-13)
    Curfew Κ1 Ε8
    Δράσης
  • COSMOTECinema3
    05:30 (110' - G)
    Ένας Μάγκας στα Μπουζούκια
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema1HD
    06:00 (80' - G)
    Η Χιονάτη και οι Επτά Νάνοι
    Κιν. σχεδίων
  • COSMOTECinema4HD
    06:00 (60' - PG)
    The Code Κ1 Ε7
    Δράσης

Ροή ειδήσεων

Share