Δευτέρα, 09 Δεκεμβρίου 2019

Τηλεθέαση 18/6: Ποιοι παρουσιαστές πάτωσαν και ποιοι ανοίγουν σαμπάνιες για την επιτυχία τους;

Αναλυτικά τα νούμερα της AGB!

19 Ιουνίου 2019 09:46
Τηλεθέαση 18/6: Ποιοι παρουσιαστές πάτωσαν και ποιοι ανοίγουν σαμπάνιες για την επιτυχία τους;

Όπως κάθε μέρα έτσι και σήμερα, σας φέρνουμε πρώτο τα νούμερα τηλεθέασης του δυναμικού κοινού, για να έχετε μια εικόνα, για το τι παρακολούθησαν χθες οι τηλεθεατές για την ψυχαγωγία και την ενημέρωσή τους. Ποιοι παρουσιαστές έκαναν κηδεία και ποιοι πάρτι;

Νωρίς το πρωί


ΑΝΤ1: Παπαδάκης, Καλημέρα Ελλάδα 18,4

ΣKAI: Οικονόμου, Σήμερα 25

OPEN: Ώρα Ελλάδος 07.00, 5,1

ΕΡΤ: Πρωινή βάρδια, 1,9

Πρωινά lifestyle

ΑNT1: Σκορδά, Πρωινό 16,2
STAR: Καραβάτου, Στην Φωλιά των ΚΟΥΚΟΥ 15,5
OPEN: Καινούργιου, Ευτυχείτε 11,4
ALPHA: Τσιμτσιλή Ηappy Day, 19,1

ΑΝΤ1: Ζέτα Μακρυπούλια Ρουκ Ζουκ

Μεσημεριανή ζώνη

ALPHA: Μενεγάκη, ΕΛΕΝΗ 17
STAR: Κουτσελίνη, Αλήθειες με την Ζήνα 15,9
ΣΚΑΙ: Στεφανίδου, Μαζί σου 17,8

OPEN: Μεσημεριάτικα, 5,4
STAR: Καγιά, Shopping Star 19,7
OPEN: Μουτσινάς, Για την παρέα 21,2

Απογευματινή ζώνη

ΑΝΤ1: Μπεκατώρου, Still Standing 17,6
ALPHA: Φερεντίνος, Deal 20,5
ΑΝΤ1: Γυναίκα χωρίς όνομα, 20,7

STAR: Τροχός της τύχης 10,7

Δελτίο ειδήσεων:

OPEN: Ειδήσεις, 7,2

ANT1: Ειδήσεις, 17,6

ALPHA: Ειδήσεις, 24,3

STAR: Ειδήσεις, 10,3

ΣΚΑΙ: Ειδήσεις, 9,

Τηλεθέαση

Prime time:

ALPHA: Έλα στη θέση μου, 21,1
ALPHA: Τατουάζ, 21,5

ΣΚΑΙ: Survivor, 11,2

ALPHA: Το σόι σου (Ε) 19,5
STAR: Σπάσε τα όριά σου 9,9
OPEN: Ο γίγας της Κυψέλης 7,1

Μετά τα μεσάνυχτα
ALPHA: Mετά τα μεσάνυχτα, Μελέτη, 23

Τηλεθέαση 17/6: Ποιοι παρουσιαστές χαμογέλασαν με τα νούμερα που είδαν;

Τηλεθέαση 17/6: Ποιοι παρουσιαστές χαμογέλασαν με τα νούμερα που είδαν;

Όπως κάθε μέρα έτσι και σήμερα το Athensmagazine.gr, θα σας δώσει αναλυτικά τα νούμερα τηλεθέασης όλων των προγραμμάτων, προκειμένου να έχετε μια καλύτερη εικόνα για το τι επέλεξε το κοινό για την ψυχαγωγία του και την ενημέρωσή του.

Τα νούμερα αφορούν στο δυναμικό κοινό!

Νωρίς το πρωί

ΑNT1: Παπαδάκης, Καλημέρα Ελλάδα 20,7

ΣKAI: Οικονόμου, Σήμερα 19,1

OPEN: Ώρα Ελλάδος 07.00, 6,7

Πρωινά lifestyle

ΑNT1: Σκορδά, Πρωινό 17,2

νούμερα τηλεθέασης

ALPHA: Happy Day 19,6

OPEN: Καινούργιου, Ευτυχείτε 11,5

Μεσημεριανή ζώνη

ΣΚΑΙ: Στεφανίδου Μαζί σου 14,6
ΑNT1: Μακρυπούλια Ρουκ ζουκ 22
STAR: Καγιά, Shopping Star 14,8
OPEN: Μουτσινάς, Για την παρέα 12,8

Απογευματινή ζώνη

ΑNT1: Μπεκατώρου, Still Standing 19,6
ALPHA: Φερεντίνος, Deal 21,1
STAR: Πολυχρονίδης, Ο τροχός της τύχης 16,1
ΑNT1: Γυναίκα χωρίς όνομα, 17,8

Δελτία ειδήσεων:

ΑΝΤ1: News, 15,4

ALPHA: Νews, 19

STAR: News, 7,9

ΣΚΑΙ: News, 12

OPEN: News, 4,9

Prime time:

ANT1: Η επιστροφή 17,4

ANT1: Πέτα τη φριτέζα 17,3
ALPHA: Τατουάζ, 19,5
ALPHA: Το Σόι σου, 23,9
ΣΚΑΙ: Survivor, 13,1
STAR:O Aπίθανος Hulk 11,5
ΣΚΑΙ: After Dark 10,5

 

TV

  • COSMOTECinema4HD
    06:00 (60' - PG)
    The Resident Κ3 Ε9
    Δραματική
  • COSMOTECinema1HD
    06:10 (95' - PG)
    Τα Κακά Κορίτσια (Mean Girls)
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    07:00 (60' - PG)
    FBI Κ2 Ε2
    Αστυνομική
  • COSMOTECinema2HD
    07:15 (90' - PG)
    A Boy Called Sailboat
    Οικογενειακή
  • COSMOTECinema3
    07:20 (105' - PG)
    Δεν Μπορούν να Μας Χωρίσουν
    Αισθηματική
  • COSMOTECinema1HD
    07:45 (95' - PG)
    Καλημέρα αλά... Ιταλικά (Buona Giornata)
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    08:00 (60' - PG)
    The Rookie Κ2 Ε9
    Αστυνομική
  • COSMOTECinema2HD
    08:45 (115' - PG)
    Ο Κατήγορος (A Civil Action)
    Δραματική
  • COSMOTECinema4HD
    09:00 (30' - PG)
    Will & Grace Κ2 Ε11
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema3
    09:05 (90' - PG-13)
    Ρόδα, Τσάντα και Κοπάνα 3
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema1HD
    09:20 (110' - PG)
    Polina: Ο Χορός Είναι η Ζωή μου (Polina)
    Δραματική
  • COSMOTECinema4HD
    09:30 (30' - PG)
    Will & Grace Κ2 Ε12
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    10:00 (60' - PG)
    Dukes of Hazzard Κ5 Ε5
    Δράσης
  • COSMOTECinema3
    10:35 (105' - PG)
    Ο Μάγκας με το Τρίκυκλο
    Ρομαντική κομεντί
  • COSMOTECinema2HD
    10:40 (80' - G)
    Όλιβερ και Παρέα (Oliver & Company)
    Κιν. σχεδίων
  • COSMOTECinema4HD
    11:00 (60' - PG)
    Baywatch Κ9 Ε9
    Περιπέτεια
  • COSMOTECinema1HD
    11:10 (100' - PG)
    Σαββατοκύριακο στο Hyde Park (Hyde Park on Hudson)
    Βιογραφία
  • COSMOTECinema4HD
    12:00 (60' - PG-13)
    The West Wing Κ1 Ε14
    Δραματική
  • COSMOTECinema2HD
    12:00 (100' - PG)
    Ο Γόης των Χιλίων Δολαρίων (Can't Buy Me Love)
    Ρομαντική κομεντί
  • COSMOTECinema3
    12:20 (90' - PG)
    Χαμένη Ευτυχία
    Δραματική
  • COSMOTECinema1HD
    12:50 (100' - PG)
    Ωραίο μου Διαζύγιο (Brillantissime)
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    13:00 (60' - PG)
    Pearson Κ1 Ε6
    Κοινωνική
  • COSMOTECinema2HD
    13:40 (95' - PG)
    Royal Hearts
    Ρομαντική κομεντί
  • COSMOTECinema3
    13:50 (100' - PG)
    Η Θυσία της Μάνας
    Δραματική
  • COSMOTECinema4HD
    14:00 (60' - PG)
    The Late Late Show with James Corden Κ6 Ε48
    Ψυχαγωγική εκπομπή
  • COSMOTECinema4HD
    14:00 (60' - PG)
    The Late Late Show with James Corden Κ6 Ε48
    Ψυχαγωγική εκπομπή
  • COSMOTECinema1HD
    14:30 (150' - PG)
    Cinderella Man
    Βιογραφία
  • COSMOTECinema4HD
    15:00 (60' - PG-13)
    Grantchester Κ3 Ε4
    Εποχής
  • COSMOTECinema2HD
    15:15 (105' - PG-13)
    Μια Ευτυχισμένη Γυναίκα (The Escape)
    Δραματική
  • COSMOTECinema3
    15:30 (95' - PG)
    Ο Τρομοκράτης
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    16:00 (60' - PG-13)
    Mary Kills People Κ3 Ε4
    Δραματική
  • COSMOTECinema1HD
    17:00 (100' - G)
    Τοσοδούλικα 2: Περιπέτεια στην Άκρη του Κόσμου (Minuscule 2)
    Κιν. σχεδίων
  • COSMOTECinema4HD
    17:00 (60' - PG-13)
    Riviera Κ2 Ε1
    Θρίλερ
  • COSMOTECinema2HD
    17:00 (120' - PG)
    Το Βλέμμα του Όρσον Γουέλς (The Eyes of Orson Welles)
    Ντοκιμαντέρ
  • COSMOTECinema3
    17:05 (100' - PG)
    Γκόλφω
    Αισθηματική
  • COSMOTECinema4HD
    18:00 (60' - PG-13)
    The Good Fight Κ3 Ε7
    Κοινωνική
  • COSMOTECinema1HD
    18:40 (100' - PG-13)
    No God, No Master
    Αστυνομική
  • COSMOTECinema3
    18:45 (105' - PG)
    Ο Αρχιψεύταρος
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    19:00 (60' - PG-13)
    The Good Fight Κ3 Ε8
    Κοινωνική
  • COSMOTECinema2HD
    19:00 (180' - PG)
    Βραβεία Ευρωπαϊκής Ακαδημίας Κινηματογράφου 2019
    Special
  • COSMOTECinema4HD
    20:00 (60' - R)
    Britannia Κ2 Ε5
    Περιπέτεια
  • COSMOTECinema1HD
    20:20 (40' - PG)
    Planet Action
    Ψυχαγωγική εκπομπή
  • COSMOTECinema3
    20:30 (90' - PG)
    Δόκτωρ Ζι-Βέγγος
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema1HD
    21:00 (120' - R)
    Η Εκδίκηση του Λέφτι Μπράουν (The Ballad of Lefty Brown)
    Γουέστερν
  • COSMOTECinema4HD
    21:00 (60' - PG)
    Designated Survivor Κ2 Ε4
    Δράσης
  • COSMOTECinema3
    22:00 (105' - PG-13)
    Αυτοί που Μίλησαν με τον Θάνατο
    Πολεμική
  • COSMOTECinema4HD
    22:00 (60' - R)
    Mr. Robot Κ4 Ε10
    Θρίλερ
  • COSMOTECinema2HD
    22:00 (200' - R)
    Ο Νονός 2 (The Godfather: Part II)
    Δραματική
  • COSMOTECinema2HD
    22:00 (200' - R)
    Ο Νονός 2 (The Godfather: Part II)
    Δραματική
  • COSMOTECinema3
    22:00 (105' - PG-13)
    Αυτοί που Μίλησαν με τον Θάνατο
    Πολεμική
  • COSMOTECinema4HD
    22:00 (60' - R)
    Mr. Robot Κ4 Ε10
    Θρίλερ
  • COSMOTECinema2HD
    22:00 (200' - R)
    Ο Νονός 2 (The Godfather: Part II)
    Δραματική
  • COSMOTECinema2HD
    22:00 (200' - R)
    Ο Νονός 2 (The Godfather: Part II)
    Δραματική
  • COSMOTECinema1HD
    23:00 (100' - R)
    Pocket Listing
    Θρίλερ
  • COSMOTECinema1HD
    23:00 (100' - R)
    Pocket Listing
    Θρίλερ
  • COSMOTECinema4HD
    23:00 (60' - PG)
    The Rookie Κ2 Ε10
    Αστυνομική
  • COSMOTECinema4HD
    23:00 (60' - PG)
    The Rookie Κ2 Ε10
    Αστυνομική
  • COSMOTECinema3
    23:45 (100' - R)
    Ο Αστερισμός της Παρθένου
    Δραματική
  • COSMOTECinema3
    23:45 (100' - R)
    Ο Αστερισμός της Παρθένου
    Δραματική
  • COSMOTECinema4HD
    00:00 (65' - R)
    Billions Κ4 Ε5
    Δραματική
  • COSMOTECinema1HD
    00:40 (95' - R)
    Φίλες εξ Αίματος (Thoroughbreds)
    Θρίλερ
  • COSMOTECinema4HD
    01:05 (55' - PG-13)
    Travelers Κ2 Ε8
    Επιστημονικής Φαντασίας
  • COSMOTECinema2HD
    01:20 (120' - G)
    Οι Απίθανοι 2 (Incredibles 2)
    Κιν. σχεδίων
  • COSMOTECinema3
    01:25 (95' - PG-13)
    Ράκος Νο14
    Δραματική
  • COSMOTECinema4HD
    02:00 (60' - PG-13)
    The West Wing Κ7 Ε16
    Δραματική
  • COSMOTECinema1HD
    02:15 (85' - R)
    Ares: Κίνδυνος στο Παρίσι (Ares)
    Επιστ. φαντασίας
  • COSMOTECinema3
    03:00 (85' - PG)
    Αυτή που δε Λύγισε
    Δραματική
  • COSMOTECinema4HD
    03:00 (60' - R)
    Mr. Robot Κ4 Ε10
    Θρίλερ
  • COSMOTECinema2HD
    03:20 (130' - PG-13)
    Το Ξέρουν Όλοι (Everybody Knows)
    Δραματική
  • COSMOTECinema1HD
    03:40 (155' - R)
    Loro
    Δραματική
  • COSMOTECinema4HD
    04:00 (55' - R)
    Britannia Κ2 Ε5
    Περιπέτεια
  • COSMOTECinema3
    04:25 (95' - PG)
    Όλοι θα Ζήσουμε
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    04:55 (65' - R)
    Billions Κ4 Ε5
    Δραματική
  • COSMOTECinema2HD
    05:30 (100' - PG-13)
    La Folle Histoire de Max et Leon
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema3
    06:00 (95' - PG)
    Η Θυσία του Αβραάμ
    Δραματική
  • COSMOTECinema4HD
    06:00 (60' - PG-13)
    Mary Kills People Κ3 Ε4
    Δραματική

Ροή ειδήσεων

Share