Πέμπτη, 18 Ιουλίου 2019

Τηλεθέαση 17/6: Ποιοι παρουσιαστές χαμογέλασαν με τα νούμερα που είδαν;

Τα νούμερα μίλησαν!

18 Ιουνίου 2019 09:41
Τηλεθέαση 17/6: Ποιοι παρουσιαστές χαμογέλασαν με τα νούμερα που είδαν;

Όπως κάθε μέρα έτσι και σήμερα το Athensmagazine.gr, θα σας δώσει αναλυτικά τα νούμερα τηλεθέασης όλων των προγραμμάτων, προκειμένου να έχετε μια καλύτερη εικόνα για το τι επέλεξε το κοινό για την ψυχαγωγία του και την ενημέρωσή του.

Τα νούμερα αφορούν στο δυναμικό κοινό!

Νωρίς το πρωί

ΑNT1: Παπαδάκης, Καλημέρα Ελλάδα 20,7

ΣKAI: Οικονόμου, Σήμερα 19,1

OPEN: Ώρα Ελλάδος 07.00, 6,7

Πρωινά lifestyle

ΑNT1: Σκορδά, Πρωινό 17,2

νούμερα τηλεθέασης

ALPHA: Happy Day 19,6

OPEN: Καινούργιου, Ευτυχείτε 11,5

Μεσημεριανή ζώνη

ΣΚΑΙ: Στεφανίδου Μαζί σου 14,6
ΑNT1: Μακρυπούλια Ρουκ ζουκ 22
STAR: Καγιά, Shopping Star 14,8
OPEN: Μουτσινάς, Για την παρέα 12,8

Απογευματινή ζώνη

ΑNT1: Μπεκατώρου, Still Standing 19,6
ALPHA: Φερεντίνος, Deal 21,1
STAR: Πολυχρονίδης, Ο τροχός της τύχης 16,1
ΑNT1: Γυναίκα χωρίς όνομα, 17,8

Δελτία ειδήσεων:

ΑΝΤ1: News, 15,4

ALPHA: Νews, 19

STAR: News, 7,9

ΣΚΑΙ: News, 12

OPEN: News, 4,9

Prime time:

ANT1: Η επιστροφή 17,4

ANT1: Πέτα τη φριτέζα 17,3
ALPHA: Τατουάζ, 19,5
ALPHA: Το Σόι σου, 23,9
ΣΚΑΙ: Survivor, 13,1
STAR:O Aπίθανος Hulk 11,5
ΣΚΑΙ: After Dark 10,5

Τηλεθέαση 16/6: Ποια προγράμματα εκτοξεύτηκαν; Δείτε αναλυτικά τα νούμερα...

Νωρίς το πρωί

ΣΚΑΙ: Καλημέρα, Αυτιάς 17.3

OPEN: Τώρα ότι συμβαίνει, Μαυραγάνη 18.3

ALPHA: Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση 24.8
ΣΚΑΙ: Ακραία Φαινόμενα 9,0

OPEN: Έλα χαμογέλα 11.5

Μεσημεριανή ζώνη

ALPHA: Καλύτερα δεν γίνεται, Γερμανού 21.1

OPEN: Open sport 6.6

Απογευματινή ζώνη

ΑNT1: Κωνσταντίνου και Ελένης (Ε) 18.8

ΑLPHA: Kitchen Lab (E) 16.5

ΣΚΑΙ: DOT 9.3

Prime time

AΝΤ1: Spiderman 13.2
ALPHA: Οι πειρατές της Καραϊβικής: Στο τέλος του κόσμου 1

OPEN: My Greece, 4,1

STAR: Το κοροϊδάκι της πριγκιπέσσας 12

ΣΚΑΙ: Survivor 14,6

Πηγή: Youweekly.gr

 

TV

  • COSMOTECinema1HD
    06:00 (95' - PG)
    Πρόσωπα & Ιστορίες (Faces Places)
    Ντοκιμαντέρ
  • COSMOTECinema4HD
    06:00 (60' - PG)
    The Code Κ1 Ε4
    Δράσης
  • COSMOTECinema3
    06:40 (65' - G)
    Ραγισμένες Καρδιές
    Αισθηματική
  • COSMOTECinema2HD
    06:40 (100' - PG)
    The 5th Quarter
    Βιογραφία
  • COSMOTECinema4HD
    07:00 (60' - PG)
    New Amsterdam Κ1 Ε18
    Δράμα - Ψυχ. Δράμα
  • COSMOTECinema1HD
    07:35 (115' - PG)
    Christmas in Angel Falls
    Ρομαντική κομεντί
  • COSMOTECinema3
    07:45 (80' - G)
    Φίφης ο Ακτύπητος
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    08:00 (60' - PG)
    Dukes of Hazzard Κ4 Ε19
    Δράσης
  • COSMOTECinema2HD
    08:20 (80' - G)
    Ωραία Κοιμωμένη (Sleeping Beauty)
    Κιν. σχεδίων
  • COSMOTECinema4HD
    09:00 (60' - PG)
    The Rookie Κ1 Ε11
    Αστυνομική
  • COSMOTECinema3
    09:05 (95' - PG)
    Ο Πατούχας
    Ρομαντική κομεντί
  • COSMOTECinema1HD
    09:30 (110' - PG)
    Custody
    Δραματική
  • COSMOTECinema2HD
    09:40 (110' - PG)
    Η Μεγάλη Βραδιά (Big Night)
    Δραματική Κομεντί
  • COSMOTECinema4HD
    10:00 (60' - PG)
    The Resident Κ2 Ε23
    Δράμα - Ψυχ. Δράμα
  • COSMOTECinema3
    10:40 (80' - G)
    Μαύρη Γη
    Δραματική
  • COSMOTECinema4HD
    11:00 (60' - PG)
    Baywatch Κ4 Ε17
    Περιπέτεια
  • COSMOTECinema1HD
    11:20 (100' - PG)
    A Mermaid's Tale
    Οικογενειακή
  • COSMOTECinema2HD
    11:30 (80' - G)
    Η Αλίκη στη Χώρα των Θαυμάτων (Alice in Wonderland)
    Κιν. σχεδίων
  • COSMOTECinema3
    12:00 (90' - G)
    Φτώχεια και Αριστοκρατία (Στουρνάρα 288)
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    12:00 (60' - PG)
    Victoria Κ3 Ε2
    Εποχής
  • COSMOTECinema2HD
    12:50 (105' - PG)
    10 Μέρες χωρίς τη Μαμά (10 Days without Mom)
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema1HD
    13:00 (100' - PG)
    Τα Κακά Κορίτσια (Mean Girls)
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    13:00 (60' - PG)
    New Amsterdam Κ1 Ε19
    Δράμα - Ψυχ. Δράμα
  • COSMOTECinema3
    13:30 (105' - G)
    Τα 4 Σκαλοπάτια
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    14:00 (60' - PG)
    Madam Secretary Κ5 Ε17
    Δράμα - Ψυχ. Δράμα
  • COSMOTECinema4HD
    14:00 (60' - PG)
    Madam Secretary Κ5 Ε17
    Δράμα - Ψυχ. Δράμα
  • COSMOTECinema2HD
    14:35 (95' - G)
    Γατο... συμμορία: Η Αρχή (Top Cat Begins)
    Κιν. σχεδίων
  • COSMOTECinema1HD
    14:40 (125' - PG)
    Ο Κανόνας της Σιωπής (The Company You Keep)
    Θρίλερ
  • COSMOTECinema4HD
    15:00 (60' - PG-13)
    The West Wing Κ7 Ε8
    Δράμα - Ψυχ. Δράμα
  • COSMOTECinema3
    15:15 (95' - G)
    Ο Θανάσης στη Χώρα της Σφαλιάρας
    Πολιτική
  • COSMOTECinema4HD
    16:00 (60' - PG)
    The Code Κ1 Ε5
    Δράσης
  • COSMOTECinema2HD
    16:10 (90' - PG)
    Μπάρμπα Πανκ (Ordinary World)
    Δραματική Κομεντί
  • COSMOTECinema1HD
    16:45 (115' - PG)
    Γεύση από Αγάπη (Sapore di Te)
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema3
    16:50 (100' - PG)
    Όταν η Πόλις Πεθαίνει
    Κοινωνική
  • COSMOTECinema4HD
    17:00 (60' - PG)
    Private Eyes Κ3 Ε5
    Αστυνομική
  • COSMOTECinema2HD
    17:40 (130' - PG-13)
    Σινεμά ο Παράδεισος (Cinema Paradiso)
    Δραματική
  • COSMOTECinema4HD
    18:00 (60' - PG)
    The Rookie Κ1 Ε12
    Αστυνομική
  • COSMOTECinema3
    18:30 (100' - G)
    Αχ και να 'μουν Άντρας
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema1HD
    18:40 (100' - PG-13)
    No God, No Master
    Αστυνομική
  • COSMOTECinema4HD
    19:00 (60' - PG)
    A Million Little Things Κ1 Ε1
    Δράμα - Ψυχ. Δράμα
  • COSMOTECinema2HD
    19:50 (130' - PG)
    Ο Ant-Man και η Σφήκα (Ant-Man and the Wasp)
    Περιπέτεια
  • COSMOTECinema4HD
    20:00 (60' - PG)
    Blood & Treasure Κ1 Ε10
    Περιπέτεια
  • COSMOTECinema3
    20:10 (110' - G)
    5.000 Ψέματα
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema1HD
    20:20 (40' - PG)
    Making the Movies
    Ψυχαγωγική εκπομπή
  • COSMOTECinema1HD
    21:00 (110' - PG-13)
    Περίπτωση Συνείδησης (No Date, No Signature)
    Δραματική
  • COSMOTECinema4HD
    21:00 (60' - PG-13)
    A Discovery of Witches Κ1 Ε8
    Φαντασίας
  • COSMOTECinema3
    22:00 (95' - G)
    Ο Κλέαρχος, η Μαρίνα και ο Κοντός
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    22:00 (60' - PG-13)
    Grantchester Κ4 Ε4
    Δράμα - Ψυχ. Δράμα
  • COSMOTECinema2HD
    22:00 (130' - PG)
    Jurassic World: Το Βασίλειο Έπεσε (Jurassic World: Fallen Kingdom)
    Περιπέτεια
  • COSMOTECinema2HD
    22:00 (130' - PG)
    Jurassic World: Το Βασίλειο Έπεσε (Jurassic World: Fallen Kingdom)
    Περιπέτεια
  • COSMOTECinema3
    22:00 (95' - G)
    Ο Κλέαρχος, η Μαρίνα και ο Κοντός
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    22:00 (60' - PG-13)
    Grantchester Κ4 Ε4
    Δράμα - Ψυχ. Δράμα
  • COSMOTECinema2HD
    22:00 (130' - PG)
    Jurassic World: Το Βασίλειο Έπεσε (Jurassic World: Fallen Kingdom)
    Περιπέτεια
  • COSMOTECinema2HD
    22:00 (130' - PG)
    Jurassic World: Το Βασίλειο Έπεσε (Jurassic World: Fallen Kingdom)
    Περιπέτεια
  • COSMOTECinema1HD
    22:50 (115' - R)
    Η Αποικία (Colonia)
    Δραματική
  • COSMOTECinema1HD
    22:50 (115' - R)
    Η Αποικία (Colonia)
    Δραματική
  • COSMOTECinema4HD
    23:00 (60' - PG-13)
    The InBetween Κ1 Ε6
    Επιστημονικής Φαντασίας
  • COSMOTECinema4HD
    23:00 (60' - PG-13)
    The InBetween Κ1 Ε6
    Επιστημονικής Φαντασίας
  • COSMOTECinema3
    23:35 (115' - PG)
    Κατάχρησις Εξουσίας
    Αστυνομική
  • COSMOTECinema3
    23:35 (115' - PG)
    Κατάχρησις Εξουσίας
    Αστυνομική
  • COSMOTECinema4HD
    00:00 (60' - PG)
    Pearson Κ1 Ε1
    Δράμα
  • COSMOTECinema2HD
    00:10 (120' - R)
    Αβέβαιος Θρίαμβος (Uncertain Glory)
    Πολεμική
  • COSMOTECinema1HD
    00:45 (100' - PG-13)
    Ποιος Κλέβει Ποιον; (Cien Anos de Perdon)
    Αστυνομική
  • COSMOTECinema4HD
    01:00 (60' - R)
    Wynonna Earp Κ3 Ε7
    Φαντασίας
  • COSMOTECinema3
    01:30 (100' - R)
    Ο Αστερισμός της Παρθένου
    Δραματική
  • COSMOTECinema4HD
    02:00 (65' - PG)
    The Flatey Enigma Ε4
    Μυστηρίου - Αστυνομική
  • COSMOTECinema2HD
    02:10 (100' - PG-13)
    Χαμένοι στον Ήλιο (Lost in the Sun)
    Δράσης
  • COSMOTECinema1HD
    02:25 (115' - R)
    Η Ψυχή και το Σώμα (On Body and Soul)
    Δραματική
  • COSMOTECinema4HD
    03:05 (55' - PG-13)
    The West Wing Κ2 Ε10
    Δράμα
  • COSMOTECinema3
    03:10 (80' - G)
    Κούνια που σε Κούναγε
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema2HD
    03:50 (105' - R)
    Plan B
    Δράσης
  • COSMOTECinema4HD
    04:00 (60' - PG-13)
    The InBetween Κ1 Ε6
    Επιστημονικής Φαντασίας
  • COSMOTECinema1HD
    04:20 (120' - R)
    Εκδικητής (The Foreigner)
    Δράσης
  • COSMOTECinema3
    04:30 (95' - G)
    Η Θυρωρίνα
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    05:00 (60' - PG)
    Baywatch Κ4 Ε17
    Περιπέτεια
  • COSMOTECinema2HD
    05:35 (95' - PG-13)
    My Blind Brother
    Δραματική Κομεντί
  • COSMOTECinema4HD
    06:00 (60' - PG)
    The Code Κ1 Ε5
    Δράσης

Ροή ειδήσεων

Share