Δευτέρα, 24 Ιουνίου 2019

Τηλεθέαση prime time: Πως εξελίχθηκαν τα νούμερα χωρίς τον τυφώνα Master Chef;

Τι έκαναν Τατουάζ, Μουρμούρα και Survivor;

24 Μαΐου 2019 11:46
Τηλεθέαση prime time: Πως εξελίχθηκαν τα νούμερα χωρίς τον τυφώνα Master Chef;

Μεγάλες καραμπόλες είχαμε χτες στην prime time ζώνη! Τι τηλεθέαση έκαναν Τατουάζ, Survivor και Μουρμούρα χωρίς τον... εφιάλτη του Master Chef που σάρωνε; Έχουμε όλα τα νούμερα!

Ο μεγάλος νικητής του ριάλιτι μαγειρικής του Star βγήκε προχτές και η Μουρμούρα ξανά έκατσε στον θρόνο της! (Διαβάστε και για τα πρώτα πλάνα με την Κλέλια Ρένεση από το τελευταίο επεισόδιο της σειράς)!
Το Τατουάζ επίσης πήγε πολύ καλά και ο Alpha tv ξαναπήρε ανάσα με τα ποσοστά του! Βέβαια και ο ΣΚΑΙ με το Survivor δεν έκλεισε καθόλου άσχημα αφού πήγε στο σύνολο δυναμικού κοινού 19,8%! Δείτε αναλυτικά τα ποσοστά για την prime time ζώνη:

Prime time:
ALPHA: Έλα στη θέση μου, 21,7
ALPHA: Τατουάζ, 24,4

undefined
ALPHA: Μην αρχίζεις τη μουρμούρα, 34,2
STAR: Οι επιδρομείς 11,9

ΣΚΑΙ: Survivor, 19,8

Open: Σε επιφυλακή 7,1

Τηλεθέαση 23/5: Απίστευτα νούμερα στην πρωινή ζώνη!

Τηλεθέαση 23/5: Απίστευτα νούμερα στην πρωινή ζώνη!

Όπως κάθε μέρα έτσι και σήμερα το Athensmagazine.gr, σας φέρνει πρώτο τα νούμερα τηλεθέασης του δυναμικού κοινού, για να έχετε μια εικόνα, για το τι παρακολούθησαν χθες οι τηλεθεατές για την ψυχαγωγία και την ενημέρωσή τους.

Ποιους παρουσιαστές επιβράβευσαν και ποιους έστειλαν στα τάρταρα της τηλεθέασης;

Νωρίς το πρωί

ΑΝΤ1: Παπαδάκης, Καλημέρα Ελλάδα 20,6

ΣKAI: Οικονόμου, Σήμερα 20,6

OPEN: Ώρα Ελλάδος 07.00 7

Πρωινά lifestyle

ΑNT1: Σκορδά, Πρωινό 15,7
STAR: Καραβάτου, Στην Φωλιά των ΚΟΥΚΟΥ 25,5
OPEN: Καινούργιου, Ευτυχείτε 16,7
ALPHA: Τσιμτσιλή Ηappy Day, 20,3

Μεσημεριανή ζώνη

Τηλεθέαση

ALPHA: Μενεγάκη, ΕΛΕΝΗ 24,5
STAR: Αλήθειες με τη Ζήνα, 24,7
STAR: Καγιά, Shopping Star 24,9
OPEN: Μουτσινάς, Για την παρέα 24,6

OPEN: Μεσημεριάτικα, 9,4

Απογευματινή ζώνη

ΑΝΤ1: Μπεκατώρου, Still Standing 19,9
ALPHA: Φερεντίνος, Deal 14,5
STAR: Πολυχρονίδης, Ο τροχός της τύχης 15,4
ΑΝΤ1: Γυναίκα χωρίς όνομα, 27,8

Δελτία ειδήσεων:

OPEN: Ειδήσεις, 3,7

ΑΝΤ1: Ειδήσεις, 19,5

ΑLPHA: Ειδήσεις, 12,1

ΣΚΑΙ: Ειδήσεις, 9,1

STAR: Ειδήσεις, 12,9

Prime time:

ALPHA: Έλα στη θέση μου, 21,7
ALPHA: Τατουάζ, 24,4

ALPHA: Μην αρχίζεις τη μουρμούρα, 34,2
STAR: Οι επιδρομείς 11,9

ΣΚΑΙ: Survivor, 19,8

Open: Σε επιφυλακή 7,1

Μετά τα μεσάνυχτα:

ΑΝΤ1: Διακαναλική συνέντευξη τύπου 3,8

Alpha: Ευρωεκλογές 13,2

 

TV

  • COSMOTECinema4HD
    06:00 (60' - PG)
    Charmed Κ1 Ε10
    Φαντασίας
  • COSMOTECinema1HD
    06:40 (100' - PG)
    A Boy Called Sailboat (A Boy Called Sailboat)
    Οικογενειακή
  • COSMOTECinema4HD
    07:00 (60' - PG)
    New Amsterdam Κ1 Ε1
    Δράμα - Ψυχ. Δράμα
  • COSMOTECinema3
    07:10 (95' - G)
    Μια Τρελλή... Τρελλή Σαραντάρα
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema2HD
    07:30 (105' - PG)
    Τα Καινούρια Ρούχα του Αυτοκράτορα (The Emperor's New Clothes)
    Ντοκιμαντέρ
  • COSMOTECinema4HD
    08:00 (60' - PG)
    Dukes of Hazzard Κ3 Ε19
    Δράσης
  • COSMOTECinema1HD
    08:20 (105' - PG)
    Χάσαμε το Δρόμο... Στοπ! (A Casa)
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema3
    08:45 (105' - PG)
    Ρόδα, Τσάντα και Κοπάνα
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    09:00 (60' - PG)
    MacGyver Κ3 Ε16
    Δράσης
  • COSMOTECinema2HD
    09:15 (135' - PG)
    Thor: Ragnarok
    Περιπέτεια
  • COSMOTECinema4HD
    10:00 (30' - PG)
    I Feel Bad Κ1 Ε11
    Κωμωδία - Ρομαντική
  • COSMOTECinema1HD
    10:05 (55' - PG)
    Ariana Grande Live in London
    Ψυχαγωγική εκπομπή
  • COSMOTECinema3
    10:30 (100' - PG)
    Ρόδα, Τσάντα και Κοπάνα 2
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    10:30 (30' - PG)
    I Feel Bad Κ1 Ε12
    Κωμωδία - Ρομαντική
  • COSMOTECinema1HD
    11:00 (110' - PG)
    Γεύση από Αγάπη (Sapore di Te)
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    11:00 (30' - PG)
    The Good Place Κ3 Ε11
    Κωμωδία - Ρομαντική
  • COSMOTECinema4HD
    11:30 (30' - PG)
    The Good Place Κ3 Ε12
    Κωμωδία - Ρομαντική
  • COSMOTECinema2HD
    11:30 (90' - PG)
    Destination Wedding
    Ρομαντική κομεντί
  • COSMOTECinema4HD
    12:00 (60' - PG)
    The Looming Tower Ε3
    Δράμα - Ψυχ. Δράμα
  • COSMOTECinema3
    12:10 (100' - PG)
    Ρόδα, Τσάντα και Κοπάνα 3
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema1HD
    12:50 (110' - G)
    Η Χιονάτη και οι Επτά Νάνοι
    Κιν. σχεδίων
  • COSMOTECinema4HD
    13:00 (60' - PG)
    New Amsterdam Κ1 Ε1
    Δράμα - Ψυχ. Δράμα
  • COSMOTECinema2HD
    13:00 (105' - PG)
    Hits
    Δραματική Κομεντί
  • COSMOTECinema3
    13:50 (95' - G)
    Πληγωμένες Καρδιές
    Δραματική
  • COSMOTECinema4HD
    14:00 (60' - PG)
    FBI Κ1 Ε21
    Αστυνομική
  • COSMOTECinema4HD
    14:00 (60' - PG)
    FBI Κ1 Ε21
    Αστυνομική
  • COSMOTECinema1HD
    14:40 (140' - PG)
    Quiz Show
    Δραματική
  • COSMOTECinema2HD
    14:45 (90' - G)
    Αϊ-Βασίλης Τζούνιορ (The Magic Snowflake)
    Κιν. σχεδίων
  • COSMOTECinema4HD
    15:00 (60' - PG-13)
    The West Wing Κ6 Ε12
    Δράμα - Ψυχ. Δράμα
  • COSMOTECinema3
    15:25 (90' - G)
    Γκολ στον Έρωτα
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    16:00 (60' - PG)
    Charmed Κ1 Ε10
    Φαντασίας
  • COSMOTECinema2HD
    16:15 (125' - PG)
    Όλα Αρχίζουν Αύριο
    Δραματική Κομεντί
  • COSMOTECinema3
    16:55 (110' - PG)
    Η Ζούγκλα των Πόλεων
    Περιπέτεια
  • COSMOTECinema1HD
    17:00 (120' - PG)
    Ο Δρόμος της Διαφυγής (A Bag of Marbles)
    Δραματική
  • COSMOTECinema4HD
    17:00 (60' - PG-13)
    Mary Kills People Κ3 Ε6
    Δράμα - Ψυχ. Δράμα
  • COSMOTECinema4HD
    18:00 (60' - PG)
    MacGyver Κ3 Ε16
    Δράσης
  • COSMOTECinema2HD
    18:20 (110' - PG)
    Μποέμικη Ψυχή (Djam)
    Δραματική
  • COSMOTECinema3
    18:45 (100' - PG-13)
    Περάστε, Φιλήστε, Τελειώσατε
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema1HD
    19:00 (120' - PG)
    The Warrior's Gate
    Περιπέτεια
  • COSMOTECinema4HD
    19:00 (60' - PG)
    The Resident Κ2 Ε6
    Δράμα - Ψυχ. Δράμα
  • COSMOTECinema4HD
    20:00 (60' - PG-13)
    Curfew Κ1 Ε4
    Δράσης
  • COSMOTECinema2HD
    20:10 (110' - PG-13)
    Perfetti Sconosciuti
    Δραματική Κομεντί
  • COSMOTECinema3
    20:25 (95' - G)
    Ο Ατσίδας
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema1HD
    21:00 (100' - R)
    Incoming
    Δράσης
  • COSMOTECinema4HD
    21:00 (60' - R)
    The Sinner Κ2 Ε2
    Μυστηρίου - Αστυνομική
  • COSMOTECinema3
    22:00 (90' - G)
    Ψηλά τα Χέρια, Χίτλερ
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    22:00 (60' - PG-13)
    The Late Late Show with James Corden Κ5 Ε24
    Ψυχαγωγική εκπομπή
  • COSMOTECinema2HD
    22:00 (100' - R)
    Το Νησί του Τρόμου (Uninhabited)
    Τρόμου
  • COSMOTECinema3
    22:00 (90' - G)
    Ψηλά τα Χέρια, Χίτλερ
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    22:00 (60' - PG-13)
    The Late Late Show with James Corden Κ5 Ε24
    Ψυχαγωγική εκπομπή
  • COSMOTECinema2HD
    22:00 (100' - R)
    Το Νησί του Τρόμου (Uninhabited)
    Τρόμου
  • COSMOTECinema1HD
    22:40 (140' - R)
    Molly's Game
    Βιογραφία
  • COSMOTECinema1HD
    22:40 (140' - R)
    Molly's Game
    Βιογραφία
  • COSMOTECinema4HD
    23:00 (70' - PG-13)
    The Spanish Princess Ε8
    Δράμα - Ψυχ. Δράμα
  • COSMOTECinema4HD
    23:00 (70' - PG-13)
    The Spanish Princess Ε8
    Δράμα - Ψυχ. Δράμα
  • COSMOTECinema3
    23:30 (95' - PG)
    Εκείνος και Εκείνη
    Δραματική
  • COSMOTECinema3
    23:30 (95' - PG)
    Εκείνος και Εκείνη
    Δραματική
  • COSMOTECinema2HD
    23:40 (140' - PG)
    Παραδεισένια Οστά (The Lovely Bones)
    Δραματική
  • COSMOTECinema2HD
    23:40 (140' - PG)
    Παραδεισένια Οστά (The Lovely Bones)
    Δραματική
  • COSMOTECinema4HD
    00:10 (60' - PG-13)
    The Split Κ1 Ε5
    Δράμα - Ψυχ. Δράμα
  • COSMOTECinema1HD
    01:00 (110' - R)
    Overlord
    Περιπέτεια
  • COSMOTECinema3
    01:05 (90' - G)
    Ο Κατεργάρης
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    01:10 (55' - PG-13)
    Knightfall Κ2 Ε5
    Περιπέτεια
  • COSMOTECinema2HD
    02:00 (100' - R)
    Σέξι Νταντά (Afternoon Delight)
    Δραματική Κομεντί
  • COSMOTECinema4HD
    02:05 (55' - PG-13)
    The West Wing Κ1 Ε13
    Δράμα - Ψυχ. Δράμα
  • COSMOTECinema3
    02:35 (95' - G)
    Ο Μικές Παντρεύεται
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema1HD
    02:50 (110' - PG-13)
    Breakdown
    Θρίλερ
  • COSMOTECinema4HD
    03:00 (60' - R)
    The Sinner Κ2 Ε2
    Μυστηρίου - Αστυνομική
  • COSMOTECinema2HD
    03:40 (120' - R)
    Ηρωικοί Πιονέροι (Pioneer Heroes)
    Δραματική
  • COSMOTECinema4HD
    04:00 (60' - PG)
    The Resident Κ2 Ε6
    Δράμα - Ψυχ. Δράμα
  • COSMOTECinema3
    04:10 (90' - G)
    Θανάσης ο πιο Γρήγορος Τρελλός (Δικτάτωρ Καλεί Θανάση)
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema1HD
    04:40 (90' - PG-13)
    Phoenix Forgotten
    Τρόμου
  • COSMOTECinema4HD
    05:00 (60' - PG-13)
    The Split Κ1 Ε5
    Δράμα - Ψυχ. Δράμα
  • COSMOTECinema3
    05:40 (90' - PG)
    Ο Άνθρωπος του Τραίνου
    Κοινωνική
  • COSMOTECinema2HD
    05:40 (100' - PG-13)
    Τα Παλιόπαιδα (The Brats)
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    06:00 (60' - PG)
    Charmed Κ1 Ε11
    Φαντασίας

Ροή ειδήσεων

Share