Παρασκευή, 03 Απριλίου 2020

The 2night show: Αυτοί είναι οι αποψινοί καλεσμένοι του Γρηγόρη Αρναούτογλου!

Ποιους θα δούμε απόψε στην εκπομπή του ΑΝΤ1;

14 Μαρτίου 2019 19:45
The 2night show: Αυτοί είναι οι αποψινοί καλεσμένοι του Γρηγόρη Αρναούτογλου!

Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με αυθορμητισμό, χιούμορ, χαλαρή διάθεση και φαντασία συζητά, κάθε Τετάρτη και Πέμπτη στις 23:45, με ενδιαφέροντες καλεσμένους για όλα όσα συμβαίνουν στη ζωή τους αλλά και όλα όσα συμβαίνουν γύρω μας.

Ποιους θα δούμε απόψε στην εκπομπή του ΑΝΤ1;
Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου υποδέχεται απόψε, Πέμπτη 14 Μαρτίου στις 23:45 τον Ίαν Στρατή. Ο τραγουδιστής που μετρά ήδη δύο σερί νίκες στο «Your Face Sounds Familiar» θυμάται τη συμμετοχή του στο X-Factor και μιλάει για τον αυθορμητισμό αλλά και τον μερικές φορές παρεξηγημένο χαρακτήρα του. Επιπλέον, αποκαλύπτει στον Γρηγόρη τα επόμενα επαγγελματικά του βήματα ενώ απαντά εάν θα φύγει στο εξωτερικό.

The 2night show: Αυτοί είναι οι αποψινοί καλεσμένοι του Γρηγόρη Αρναούτογλου!

The 2night show: Αυτοί είναι οι αποψινοί καλεσμένοι του Γρηγόρη Αρναούτογλου!

H instagrammer Filio_ lou, η Φιλιώ Τσίνογλου συζητά και εξηγεί πώς μία κοπέλα της διπλανής πόρτας μπορεί να καταφέρει να γίνει «influencer» στα social media. Η Φιλιώ περιγράφει επίσης πώς η ίδια κατάφερε να προσελκύσει το ενδιαφέρον του κοινού, να συγκεντρώσει πολλούς followers και τελικά να βιοπορίζεται από το Instagram. Τέλος, μιλά για το γάμο της με τον γνωστό ποδοσφαιριστή Κώστα Οικονόμου και τη μονάκριβη κόρη τους.

The 2night show: Αυτοί είναι οι αποψινοί καλεσμένοι του Γρηγόρη Αρναούτογλου!

Στην πρώτη του τηλεοπτική συνέντευξη, ο Light, ο αγαπημένος ράπερ του Γιάννη Αντετοκούνμπο, μιλάει στον Γρηγόρη για την καριέρα του στη ραπ μουσική και αποκαλύπτει ποιο είναι το μυστικό της επιτυχίας του. Αναφέρεται στα δύσκολα παιδικά του χρόνια, όταν αναγκαζόταν να κοιμάται στο πάτωμα και εξηγεί τους λόγους που τον ανάγκασαν να αλλάξει τρόπο ζωής. Τέλος, δηλώνει πως εκτιμούσε ως καλλιτέχνη τον Παντελή Παντελίδη, καθώς ήταν αυτοδημιούργητος όπως ο ίδιος.

The 2night show: Αυτοί είναι οι αποψινοί καλεσμένοι του Γρηγόρη Αρναούτογλου!

ΑΝΤ1: Ο Μουτσινάς έδωσε το φιλί της ζωής στον Αρναούτογλου;

Tα νούμερα τηλεθέασης του δυναμικού κοινού, για να έχετε μια εικόνα, για το τι παρακολούθησαν χθες οι τηλεθεατές για την ψυχαγωγία και την ενημέρωσή τους.

Ποιους παρουσιαστές επιβράβευσαν και ποιους έστειλαν στα τάρταρα της τηλεθέασης;

Πιο συγκεκριμένα...

Μετά τα μεσάνυχτα:

ΑΝΤ1: The 2night show, 13,2

ALPHA: Μετά τα μεσάνυχτα, 15,2

Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου, με την εκπομπή του "The 2 night show", έκανε 13,2%, ενώ η Ελεονώρα Μελέτη, με την εκπομπή της "Μετά τα μεσάνυχτα" σημείωσε 15,2%.

Ο Νίκος Μουτσινάς, μπορεί να μην έδωσε το... φιλί της ζωής στον Γρηγόρη, για να τερματίσει πρώτος, ωστόσο, η εκπομπή ήταν άκρως απολαυστική!

Τηλεθέαση 6/3: Ποιοι παρουσιαστές έχασαν... τη μπάλα; Για γέλια και για κλάματα τα προγράμματα! Δείτε τα νούμερα αναλυτικά...

Ποιους παρουσιαστές επιβράβευσαν και ποιους έστειλαν στα τάρταρα της τηλεθέασης;

Νωρίς το πρωί

ΑΝΤ1: Παπαδάκης, Καλημέρα Ελλάδα 18,3

ΣKAI: Οικονόμου, Σήμερα 15,1

OPEN: Ώρα Ελλάδος 07.00, 9,4

ΕΡΤ: Πρώτη είδηση, 7,4

Πρωινά lifestyle

ΑNT1: Σκορδά, Πρωινό 21,5
STAR: Καραβάτου, Στην Φωλιά των ΚΟΥΚΟΥ 20,8
OPEN: Καινούργιου, Ευτυχείτε 11,7
ALPHA: Τσιμτσιλή Ηappy Day, 18,2

Μεσημεριανή ζώνη

ALPHA: Μενεγάκη, ΕΛΕΝΗ 14,4
STAR: Κουτσελίνη, Αλήθειες με την Ζήνα 13,4
ΣΚΑΙ: Στεφανίδου, Μαζί σου! 11
ΑΝΤ1: Μακρυπούλια, Ρουκ ζουκ 20,8
STAR: Καγιά, Shopping Star 23,1
ΣΚΑΙ: Power of love, 16,2
OPEN: Μουτσινάς, Για την παρέα 17,6

OPEN: Ποιος ρωτάει;, Ζαρίφη 6,1

Απογευματινή ζώνη

ΑΝΤ1: Μπεκατώρου, Still Standing 24,6
ALPHA: Φερεντίνος, Deal 19,1
STAR: Πολυχρονίδης, Ο τροχός της τύχης 17,2
ΑΝΤ1: Γυναίκα χωρίς όνομα, 20,3
STAR: Elif, 14,7
ΣΚΑΙ: Survivor Πανόραμα, 5,9

ΑΝΤ1: H επιστροφή, 17,2

OPEN: Ειδήσεις, 4

Prime time

AΝΤ1: Μην ψαρώνεις 14,1
ALPHA: Έλα στη θέση μου, 24,4
ALPHA: Τατουάζ, 18,8

ALPHA: Μην αρχίζεις τη μουρμούρα 19,1
ΣΚΑΙ: Survivor, 14,8
STAR: Master Chef, 26,1

Μετά τα μεσάνυχτα:

ΑΝΤ1: The 2night show, 13,2

Alpha: Μετά τα μεσάνυχτα, 15,2

 

TV

  • COSMOTECinema3
    06:00 (85' - PG)
    Τα Σαΐνια
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema1HD
    06:00 (100' - PG)
    Αβάσταχτη Γοητεία (Intolerable Cruelty)
    Ρομαντική κομεντί
  • COSMOTECinema4HD
    06:00 (60' - PG)
    The Code Κ1 Ε9
    Δράσης
  • COSMOTECinema4HD
    07:00 (60' - PG)
    Dukes of Hazzard Κ7 Ε3
    Δράσης
  • COSMOTECinema2HD
    07:20 (110' - PG)
    #Roxy
    Ρομαντική κομεντί
  • COSMOTECinema3
    07:25 (85' - PG)
    Ένα Έξυπνο, Έξυπνο Μούτρο
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema1HD
    07:40 (95' - G)
    Μια Πάπια μα Ποια Πάπια (Duck Duck Goose)
    Κιν. σχεδίων
  • COSMOTECinema4HD
    08:00 (60' - G)
    Comedy Kids Ε12
    Ψυχαγωγική εκπομπή
  • COSMOTECinema3
    08:50 (95' - PG)
    Τι Κάνει ο Άνθρωπος για να Ζήσει
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    09:00 (60' - G)
    Comedy Kids Ε13
    Ψυχαγωγική εκπομπή
  • COSMOTECinema2HD
    09:10 (100' - PG)
    Hoovey
    Δραματική
  • COSMOTECinema1HD
    09:15 (105' - PG)
    The Greatest Showman
    Μιούζικαλ
  • COSMOTECinema4HD
    10:00 (50' - G)
    Comedy Kids Ε14
    Ψυχαγωγική εκπομπή
  • COSMOTECinema3
    10:25 (95' - PG)
    Ο Κυρ-Γιώργης και οι Τρέλες του
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    10:50 (70' - PG)
    Art of Crime Κ1 Ε1
    Μυστηρίου
  • COSMOTECinema2HD
    10:50 (100' - PG)
    Και Μαζί και Χώρια (Sous le Meme Toit)
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema1HD
    11:00 (120' - PG)
    Ο Βασιλιάς των Λιονταριών (The Lion King)
    Οικογενειακή
  • COSMOTECinema3
    12:00 (95' - PG)
    Ένα Κορίτσι για Δύο
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    12:00 (60' - PG-13)
    The West Wing Κ5 Ε3
    Δραματική
  • COSMOTECinema2HD
    12:30 (100' - PG)
    I Am Richard Pryor
    Ντοκιμαντέρ
  • COSMOTECinema1HD
    13:00 (110' - PG)
    Πρωινό Ξύπνημα (Morning Glory)
    Ρομαντική κομεντί
  • COSMOTECinema4HD
    13:00 (60' - PG-13)
    Grantchester Κ4 Ε3
    Εποχής
  • COSMOTECinema3
    13:35 (100' - PG)
    Χαρούμενο Ξεκίνημα
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    14:00 (60' - PG)
    The Late Late Show with James Corden Κ6 Ε1
    Ψυχαγωγική εκπομπή
  • COSMOTECinema4HD
    14:00 (60' - PG)
    The Late Late Show with James Corden Κ6 Ε1
    Ψυχαγωγική εκπομπή
  • COSMOTECinema2HD
    14:10 (120' - PG-13)
    Beyond Brotherhood
    Δραματική
  • COSMOTECinema1HD
    14:50 (100' - PG)
    Οικογενειακός Φίλος (A Kid)
    Δραματική
  • COSMOTECinema4HD
    15:00 (60' - PG-13)
    The Bold Type Κ3 Ε7
    Ρομαντική κομεντί
  • COSMOTECinema3
    15:15 (100' - PG)
    Η Προξενήτρα
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    16:00 (60' - PG)
    The Code Κ1 Ε10
    Δράσης
  • COSMOTECinema2HD
    16:10 (140' - PG-13)
    Vanilla Sky
    Ψυχολογικό θρίλερ
  • COSMOTECinema1HD
    16:30 (120' - PG)
    Γκριζ
    Μουσική
  • COSMOTECinema3
    16:55 (105' - PG)
    Αναστενάζουν οι Πενιές
    Αισθηματική
  • COSMOTECinema4HD
    17:00 (30' - PG-13)
    Better Things Κ3 Ε3
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    17:30 (30' - PG-13)
    Better Things Κ3 Ε4
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    18:00 (60' - PG)
    Designated Survivor Κ2 Ε20
    Δράσης
  • COSMOTECinema1HD
    18:30 (110' - PG-13)
    Μπρίτζετ Τζόουνς: Η Επόμενη Σελίδα (Bridget Jones: The Edge of Reason)
    Ρομαντική κομεντί
  • COSMOTECinema2HD
    18:30 (110' - PG)
    Λίγο πριν τα 30 (Laggies)
    Ρομαντική κομεντί
  • COSMOTECinema3
    18:40 (100' - PG)
    Ο Θησαυρός του Μακαρίτη
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    19:00 (55' - R)
    Witch Hunt Κ1 Ε1
    Θρίλερ
  • COSMOTECinema4HD
    19:55 (30' - PG-13)
    Our Cartoon President Κ1 Ε17
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema3
    20:20 (100' - PG)
    Ο Παπατρέχας
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema1HD
    20:20 (40' - PG)
    Your Entertainment Fix
    Ψυχαγωγική εκπομπή
  • COSMOTECinema2HD
    20:20 (100' - PG)
    Η Μαύρη Καλλονή (Black Beauty)
    Οικογενειακή
  • COSMOTECinema4HD
    20:25 (50' - PG-13)
    Our Cartoon President Κ1 Ε18
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema1HD
    21:00 (120' - PG-13)
    Η Πρόταση (The Proposal)
    Ρομαντική κομεντί
  • COSMOTECinema4HD
    21:15 (45' - PG)
    The Late Late Show with James Corden Κ6 Ε2
    Ψυχαγωγική εκπομπή
  • COSMOTECinema3
    22:00 (100' - PG)
    Μια Τρελλή, Τρελλή Οικογένεια
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    22:00 (60' - PG-13)
    Miss Scarlet and the Duke Κ1 Ε1
    Εποχής
  • COSMOTECinema2HD
    22:00 (120' - PG-13)
    Θα Έρθω Κοντά σου Σιγά-Σιγά (Rolling to You)
    Ρομαντική κομεντί
  • COSMOTECinema2HD
    22:00 (120' - PG-13)
    Θα Έρθω Κοντά σου Σιγά-Σιγά (Rolling to You)
    Ρομαντική κομεντί
  • COSMOTECinema3
    22:00 (100' - PG)
    Μια Τρελλή, Τρελλή Οικογένεια
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    22:00 (60' - PG-13)
    Miss Scarlet and the Duke Κ1 Ε1
    Εποχής
  • COSMOTECinema2HD
    22:00 (120' - PG-13)
    Θα Έρθω Κοντά σου Σιγά-Σιγά (Rolling to You)
    Ρομαντική κομεντί
  • COSMOTECinema2HD
    22:00 (120' - PG-13)
    Θα Έρθω Κοντά σου Σιγά-Σιγά (Rolling to You)
    Ρομαντική κομεντί
  • COSMOTECinema1HD
    23:00 (120' - PG)
    Yesterday
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema1HD
    23:00 (120' - PG)
    Yesterday
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    23:00 (60' - PG)
    New Amsterdam Κ2 Ε12
    Δραματική
  • COSMOTECinema4HD
    23:00 (60' - PG)
    New Amsterdam Κ2 Ε12
    Δραματική
  • COSMOTECinema3
    23:40 (85' - PG)
    Ο Άνθρωπος που Γύρισε από τα Πιάτα
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema3
    23:40 (85' - PG)
    Ο Άνθρωπος που Γύρισε από τα Πιάτα
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    00:00 (60' - R)
    The Borgias Κ3 Ε10
    Ιστορική
  • COSMOTECinema2HD
    00:00 (120' - R)
    Οι τρεις Πινακίδες έξω από το Έμπινγκ, στο Μιζούρι (Three Billboards outside Ebbing, Missouri)
    Δραματική
  • COSMOTECinema1HD
    01:00 (150' - PG-13)
    Ray
    Βιογραφία
  • COSMOTECinema4HD
    01:00 (30' - PG-13)
    Our Cartoon President Κ1 Ε17
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema3
    01:05 (100' - PG)
    20 Γυναίκες και Εγώ
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    01:30 (50' - PG-13)
    Our Cartoon President Κ1 Ε18
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema2HD
    02:00 (105' - PG-13)
    Άγρια Όνειρα (Mean Dreams)
    Θρίλερ
  • COSMOTECinema4HD
    02:20 (50' - PG)
    Designated Survivor Κ2 Ε20
    Δράσης
  • COSMOTECinema3
    02:45 (115' - PG)
    Μια Ζωή την Έχουμε
    Ρομαντική κομεντί
  • COSMOTECinema4HD
    03:10 (50' - PG-13)
    The Bold Type Κ3 Ε7
    Ρομαντική κομεντί
  • COSMOTECinema1HD
    03:30 (100' - PG-13)
    Kickboxer
    Δράσης
  • COSMOTECinema2HD
    03:45 (95' - PG-13)
    V.C. Andrews' Gates of Paradise
    Μυστηρίου
  • COSMOTECinema4HD
    04:00 (60' - PG-13)
    Grantchester Κ4 Ε3
    Εποχής
  • COSMOTECinema3
    04:40 (80' - R)
    Τα Κοράκια
    Κοινωνική
  • COSMOTECinema4HD
    05:00 (60' - R)
    The Borgias Κ3 Ε10
    Ιστορική
  • COSMOTECinema1HD
    05:10 (100' - PG-13)
    Ο Παραχαράκτης (The Forger)
    Αστυνομική
  • COSMOTECinema2HD
    05:20 (110' - R)
    Πόθος (Longing)
    Δραματική
  • COSMOTECinema3
    06:00 (80' - PG)
    Ο Πύργος των Ιπποτών (Λαός και Αριστοκράτες)
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    06:00 (60' - PG)
    The Code Κ1 Ε10
    Δράσης

Ροή ειδήσεων

Share