Τρίτη, 27 Οκτωβρίου 2020

The 2night show: Αυτοί είναι οι αποψινοί καλεσμένοι του Γρηγόρη Αρναούτογλου!

Ποιους θα δούμε απόψε στην εκπομπή του ΑΝΤ1;

14 Μαρτίου 2019 19:45
The 2night show: Αυτοί είναι οι αποψινοί καλεσμένοι του Γρηγόρη Αρναούτογλου!

Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με αυθορμητισμό, χιούμορ, χαλαρή διάθεση και φαντασία συζητά, κάθε Τετάρτη και Πέμπτη στις 23:45, με ενδιαφέροντες καλεσμένους για όλα όσα συμβαίνουν στη ζωή τους αλλά και όλα όσα συμβαίνουν γύρω μας.

Ποιους θα δούμε απόψε στην εκπομπή του ΑΝΤ1;
Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου υποδέχεται απόψε, Πέμπτη 14 Μαρτίου στις 23:45 τον Ίαν Στρατή. Ο τραγουδιστής που μετρά ήδη δύο σερί νίκες στο «Your Face Sounds Familiar» θυμάται τη συμμετοχή του στο X-Factor και μιλάει για τον αυθορμητισμό αλλά και τον μερικές φορές παρεξηγημένο χαρακτήρα του. Επιπλέον, αποκαλύπτει στον Γρηγόρη τα επόμενα επαγγελματικά του βήματα ενώ απαντά εάν θα φύγει στο εξωτερικό.

The 2night show: Αυτοί είναι οι αποψινοί καλεσμένοι του Γρηγόρη Αρναούτογλου!

The 2night show: Αυτοί είναι οι αποψινοί καλεσμένοι του Γρηγόρη Αρναούτογλου!

H instagrammer Filio_ lou, η Φιλιώ Τσίνογλου συζητά και εξηγεί πώς μία κοπέλα της διπλανής πόρτας μπορεί να καταφέρει να γίνει «influencer» στα social media. Η Φιλιώ περιγράφει επίσης πώς η ίδια κατάφερε να προσελκύσει το ενδιαφέρον του κοινού, να συγκεντρώσει πολλούς followers και τελικά να βιοπορίζεται από το Instagram. Τέλος, μιλά για το γάμο της με τον γνωστό ποδοσφαιριστή Κώστα Οικονόμου και τη μονάκριβη κόρη τους.

The 2night show: Αυτοί είναι οι αποψινοί καλεσμένοι του Γρηγόρη Αρναούτογλου!

Στην πρώτη του τηλεοπτική συνέντευξη, ο Light, ο αγαπημένος ράπερ του Γιάννη Αντετοκούνμπο, μιλάει στον Γρηγόρη για την καριέρα του στη ραπ μουσική και αποκαλύπτει ποιο είναι το μυστικό της επιτυχίας του. Αναφέρεται στα δύσκολα παιδικά του χρόνια, όταν αναγκαζόταν να κοιμάται στο πάτωμα και εξηγεί τους λόγους που τον ανάγκασαν να αλλάξει τρόπο ζωής. Τέλος, δηλώνει πως εκτιμούσε ως καλλιτέχνη τον Παντελή Παντελίδη, καθώς ήταν αυτοδημιούργητος όπως ο ίδιος.

The 2night show: Αυτοί είναι οι αποψινοί καλεσμένοι του Γρηγόρη Αρναούτογλου!

ΑΝΤ1: Ο Μουτσινάς έδωσε το φιλί της ζωής στον Αρναούτογλου;

Tα νούμερα τηλεθέασης του δυναμικού κοινού, για να έχετε μια εικόνα, για το τι παρακολούθησαν χθες οι τηλεθεατές για την ψυχαγωγία και την ενημέρωσή τους.

Ποιους παρουσιαστές επιβράβευσαν και ποιους έστειλαν στα τάρταρα της τηλεθέασης;

Πιο συγκεκριμένα...

Μετά τα μεσάνυχτα:

ΑΝΤ1: The 2night show, 13,2

ALPHA: Μετά τα μεσάνυχτα, 15,2

Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου, με την εκπομπή του "The 2 night show", έκανε 13,2%, ενώ η Ελεονώρα Μελέτη, με την εκπομπή της "Μετά τα μεσάνυχτα" σημείωσε 15,2%.

Ο Νίκος Μουτσινάς, μπορεί να μην έδωσε το... φιλί της ζωής στον Γρηγόρη, για να τερματίσει πρώτος, ωστόσο, η εκπομπή ήταν άκρως απολαυστική!

Τηλεθέαση 6/3: Ποιοι παρουσιαστές έχασαν... τη μπάλα; Για γέλια και για κλάματα τα προγράμματα! Δείτε τα νούμερα αναλυτικά...

Ποιους παρουσιαστές επιβράβευσαν και ποιους έστειλαν στα τάρταρα της τηλεθέασης;

Νωρίς το πρωί

ΑΝΤ1: Παπαδάκης, Καλημέρα Ελλάδα 18,3

ΣKAI: Οικονόμου, Σήμερα 15,1

OPEN: Ώρα Ελλάδος 07.00, 9,4

ΕΡΤ: Πρώτη είδηση, 7,4

Πρωινά lifestyle

ΑNT1: Σκορδά, Πρωινό 21,5
STAR: Καραβάτου, Στην Φωλιά των ΚΟΥΚΟΥ 20,8
OPEN: Καινούργιου, Ευτυχείτε 11,7
ALPHA: Τσιμτσιλή Ηappy Day, 18,2

Μεσημεριανή ζώνη

ALPHA: Μενεγάκη, ΕΛΕΝΗ 14,4
STAR: Κουτσελίνη, Αλήθειες με την Ζήνα 13,4
ΣΚΑΙ: Στεφανίδου, Μαζί σου! 11
ΑΝΤ1: Μακρυπούλια, Ρουκ ζουκ 20,8
STAR: Καγιά, Shopping Star 23,1
ΣΚΑΙ: Power of love, 16,2
OPEN: Μουτσινάς, Για την παρέα 17,6

OPEN: Ποιος ρωτάει;, Ζαρίφη 6,1

Απογευματινή ζώνη

ΑΝΤ1: Μπεκατώρου, Still Standing 24,6
ALPHA: Φερεντίνος, Deal 19,1
STAR: Πολυχρονίδης, Ο τροχός της τύχης 17,2
ΑΝΤ1: Γυναίκα χωρίς όνομα, 20,3
STAR: Elif, 14,7
ΣΚΑΙ: Survivor Πανόραμα, 5,9

ΑΝΤ1: H επιστροφή, 17,2

OPEN: Ειδήσεις, 4

Prime time

AΝΤ1: Μην ψαρώνεις 14,1
ALPHA: Έλα στη θέση μου, 24,4
ALPHA: Τατουάζ, 18,8

ALPHA: Μην αρχίζεις τη μουρμούρα 19,1
ΣΚΑΙ: Survivor, 14,8
STAR: Master Chef, 26,1

Μετά τα μεσάνυχτα:

ΑΝΤ1: The 2night show, 13,2

Alpha: Μετά τα μεσάνυχτα, 15,2

 

TV

  • COSMOTECinema1HD
    06:00 (80' - PG)
    Τεντέν: Το μυστήριο της λίμνης (Tintin - The Lake of Sharks)
    Κιν. σχεδίων
  • COSMOTECinema4HD
    06:00 (60' - PG)
    Baywatch Κ7 Ε2
    Περιπέτεια
  • COSMOTECinema3
    06:15 (125' - PG)
    Η Σφραγίδα του Θεού
    Δραματική
  • COSMOTECinema4HD
    07:00 (60' - PG-13)
    The Twilight Zone Κ2 Ε6
    Μυστηρίου
  • COSMOTECinema2HD
    07:10 (125' - PG-13)
    Στα Ίχνη του Χαμένου Θησαυρού: Το Βιβλίο με τα Μυστικά (National Treasure: Book of Secrets)
    Περιπέτεια
  • COSMOTECinema1HD
    07:20 (110' - PG-13)
    Bye Bye Germany
    Δραματική Κομεντί
  • COSMOTECinema4HD
    08:00 (30' - PG-13)
    Our Cartoon President Κ1 Ε16
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema3
    08:20 (80' - PG)
    Οι Γαμπροί της Ευτυχίας
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    08:30 (30' - PG-13)
    Our Cartoon President Κ1 Ε17
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    09:00 (60' - PG)
    Grantchester Κ5 Ε2
    Εποχής
  • COSMOTECinema1HD
    09:10 (130' - PG)
    TRON: Legacy
    Επιστ. φαντασίας
  • COSMOTECinema2HD
    09:15 (110' - PG)
    Ο Τυχοδιώκτης των Δύο Ηπείρων (Les Tribulations d'un Chinois en Chine)
    Περιπέτεια
  • COSMOTECinema3
    09:40 (95' - PG)
    Ο Τσαρλατάνος
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    10:00 (60' - PG-13)
    Merlin Κ3 Ε3
    Περιπέτεια
  • COSMOTECinema4HD
    11:00 (60' - PG-13)
    Merlin Κ3 Ε4
    Περιπέτεια
  • COSMOTECinema2HD
    11:05 (105' - PG-13)
    Mariages!
    Δραματική Κομεντί
  • COSMOTECinema3
    11:15 (105' - PG)
    Ο Φαντασμένος
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema1HD
    11:20 (120' - PG-13)
    Καλώς ήρθατε στο Μάργουεν (Welcome to Marwen)
    Βιογραφία
  • COSMOTECinema4HD
    12:00 (30' - PG)
    In the Long Run Κ3 Ε3
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    12:30 (30' - PG)
    In the Long Run Κ3 Ε4
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema2HD
    12:50 (130' - PG)
    Άννα Καρένινα (Anna Karenina)
    Εποχής
  • COSMOTECinema3
    13:00 (95' - PG)
    Η Εγκατάλειψη
    Κοινωνική
  • COSMOTECinema4HD
    13:00 (60' - PG-13)
    The Twilight Zone Κ2 Ε7
    Μυστηρίου
  • COSMOTECinema1HD
    13:20 (90' - PG)
    Σπίριτ, το Άγριο Άλογο (Spirit: Stallion of the Cimarron)
    Κιν. σχεδίων
  • COSMOTECinema4HD
    14:00 (60' - PG-13)
    Our Cartoon President Κ1 Ε18
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    14:00 (60' - PG-13)
    Our Cartoon President Κ1 Ε18
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema3
    14:35 (100' - PG)
    Η Αθήνα Μετά τα Μεσάνυχτα
    Ντοκιμαντέρ
  • COSMOTECinema1HD
    14:50 (115' - PG-13)
    Hell on the Border
    Γουέστερν
  • COSMOTECinema4HD
    15:00 (60' - PG)
    Grantchester Κ5 Ε2
    Εποχής
  • COSMOTECinema2HD
    15:00 (100' - PG-13)
    La Folle Histoire de Max et Leon
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    16:00 (50' - PG)
    Baywatch Κ7 Ε2
    Περιπέτεια
  • COSMOTECinema3
    16:15 (160' - PG)
    Άδικη Κατάρα
    Δραματική
  • COSMOTECinema2HD
    16:40 (125' - PG)
    Οι Άθλιοι (Les Miserables)
    Δραματική
  • COSMOTECinema1HD
    16:45 (95' - PG)
    Ουπς! Ο Νώε Έφυγε... (Ooops! Noah Is Gone...)
    Κιν. σχεδίων
  • COSMOTECinema4HD
    16:50 (145' - PG-13)
    Οι Άνεμοι του Πολέμου Ε6
    Εποχής
  • COSMOTECinema1HD
    18:20 (120' - PG-13)
    Maleficent: Η Δύναμη του Σκότους (Maleficent: Mistress of Evil)
    Φαντασίας
  • COSMOTECinema2HD
    18:45 (105' - R)
    Seberg
    Βιογραφία
  • COSMOTECinema3
    18:55 (95' - PG-13)
    Ταξίδι
    Δραματική
  • COSMOTECinema4HD
    19:15 (55' - PG)
    Star Trek: The Original Series Κ2 Ε8
    Επιστ. φαντασίας
  • COSMOTECinema4HD
    20:10 (55' - PG)
    Star Trek: The Original Series Κ2 Ε9
    Επιστ. φαντασίας
  • COSMOTECinema1HD
    20:20 (40' - PG)
    Hollywood on Set
    Ψυχαγωγική εκπομπή
  • COSMOTECinema3
    20:30 (90' - PG)
    Κακός, Ψυχρός και Ανάποδος
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema2HD
    20:30 (90' - G)
    Δεινόσαυρος (Dinosaur)
    Κιν. σχεδίων
  • COSMOTECinema1HD
    21:00 (135' - PG)
    Τσάι με τον Μουσολίνι (Tea with Mussolini)
    Δραματική Κομεντί
  • COSMOTECinema4HD
    21:05 (25' - PG)
    A.P. Bio Κ3 Ε1
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    21:30 (30' - PG)
    A.P. Bio Κ3 Ε2
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema3
    22:00 (100' - PG)
    Τρίτη και 13
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    22:00 (65' - PG-13)
    The Spanish Princess Part 2 Ε3
    Εποχής
  • COSMOTECinema2HD
    22:00 (130' - PG-13)
    Red Tails
    Πολεμική
  • COSMOTECinema2HD
    22:00 (130' - PG-13)
    Red Tails
    Πολεμική
  • COSMOTECinema3
    22:00 (100' - PG)
    Τρίτη και 13
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    22:00 (65' - PG-13)
    The Spanish Princess Part 2 Ε3
    Εποχής
  • COSMOTECinema2HD
    22:00 (130' - PG-13)
    Red Tails
    Πολεμική
  • COSMOTECinema2HD
    22:00 (130' - PG-13)
    Red Tails
    Πολεμική
  • COSMOTECinema4HD
    23:05 (55' - PG-13)
    Riviera Κ3 Ε2
    Θρίλερ
  • COSMOTECinema4HD
    23:05 (55' - PG-13)
    Riviera Κ3 Ε2
    Θρίλερ
  • COSMOTECinema1HD
    23:15 (175' - NC-17)
    Το Βαμμένο Πουλί (The Painted Bird)
    Πολεμική
  • COSMOTECinema1HD
    23:15 (175' - NC-17)
    Το Βαμμένο Πουλί (The Painted Bird)
    Πολεμική
  • COSMOTECinema3
    23:40 (85' - R)
    Αμόκ
    Δραματική
  • COSMOTECinema3
    23:40 (85' - R)
    Αμόκ
    Δραματική
  • COSMOTECinema4HD
    00:00 (60' - R)
    Creepshow Κ1 Ε3
    Τρόμου
  • COSMOTECinema2HD
    00:10 (95' - PG-13)
    Απόλυτη Εκδίκηση: Άγγελος Θανάτου (True Justice: Angel of Death)
    Δράσης
  • COSMOTECinema4HD
    01:00 (60' - R)
    Darkness: Those Who Kill Κ1 Ε4
    Αστυνομικό θρίλερ
  • COSMOTECinema3
    01:05 (85' - PG)
    Ένα Ασύλληπτο Κορόιδο
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema2HD
    01:45 (115' - R)
    Ayka
    Δραματική
  • COSMOTECinema4HD
    02:00 (60' - R)
    The Sommerdahl Murders Κ1 Ε3
    Αστυνομικό θρίλερ
  • COSMOTECinema1HD
    02:10 (115' - PG-13)
    Le Chant du Loup
    Δράσης
  • COSMOTECinema3
    02:30 (90' - R)
    Πατρίς, Ληστεία, Οικογένεια
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    03:00 (60' - R)
    Black Sails Κ4 Ε7
    Περιπέτεια
  • COSMOTECinema2HD
    03:40 (90' - R)
    Πρόσκληση σε Γάμο (Destination Wedding)
    Ρομαντική κομεντί
  • COSMOTECinema3
    04:00 (105' - R)
    Λόλα
    Κοινωνική
  • COSMOTECinema4HD
    04:00 (65' - R)
    Black Sails Κ4 Ε8
    Περιπέτεια
  • COSMOTECinema1HD
    04:05 (85' - R)
    Ο Λιποτάκτης (AWOL-72)
    Δράσης
  • COSMOTECinema4HD
    05:05 (55' - R)
    Creepshow Κ1 Ε3
    Τρόμου
  • COSMOTECinema2HD
    05:10 (120' - R)
    Ένα Αγγελικό Πρόσωπο (Angel Face)
    Δραματική
  • COSMOTECinema1HD
    05:30 (90' - R)
    Dead in the Water
    Θρίλερ
  • COSMOTECinema3
    05:45 (90' - PG)
    Ο Κατεργάρης
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    06:00 (60' - PG)
    Baywatch Κ7 Ε3
    Περιπέτεια

Ροή ειδήσεων

Share