Πέμπτη, 19 Ιουλίου 2018

Νομάδες: Ποιοι είναι οι διάσημοι που έχουν ήδη κλείσει στο νέο ριάλιτι του ΑΝΤ1 που θα παίζει απέναντι στο Survivor 2;

17 Ιουλίου 2017 16:17
Νομάδες: Ποιοι είναι οι διάσημοι που έχουν ήδη κλείσει στο νέο ριάλιτι του ΑΝΤ1 που θα παίζει απέναντι στο Survivor 2;

Το Survivor αποτελεί παρελθόν και ήδη στην καθημερινότητά μας αρχίζει να έρχονται σιγά σιγά οι «Νομάδες», το ριαλιτι που ετοιμάζει ο ΑΝΤ1 με παρουσιαστή τον Γρηγόρη Αρναούτογλου και θα έχει τρεις ομάδες.

Στην μία ομάδα είναι οι Διάσημοι παίκτες, στη δεύτερη οι γνωστοί star από ριάλιτι και στην τρίτη άτομα που θα επιλεχθούν από τις αιτήσεις. Αυτές οι τρεις ομάδες θα αγωνίζονται προκειμένου η μία να πάρει το «σπίτι» της άλλης.

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Η τεράστια αλλαγή στα μαλλιά της Βίκυς Καγιά που μας άφησε με το στόμα ανοικτό! (photo)

Σύμφωνα με τα όσα μετέφερε η ομάδα του La biri biri το πρώτο όνομα στην ομάδα των Διασήμων έχει κλείσει και πρόκειται για τον Chef Patissier Διονύση Αλέρτα, ενώ σύμφωνα με την ίδια εκπομπή για το συγκεκριμένο παιχνίδι συζητάει και η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου!

 

TV

  • COSMOTECinema3
    06:00 (90' - G)
    Της Μιας Δραχμής τα Γιασεμιά
    Αισθηματική
  • COSMOTECinema4HD
    06:00 (60' - PG-13)
    Imposters Κ2 Ε3
    Σειρά
  • COSMOTECinema2HD
    06:00 (110' - PG)
    Γάμος σε Δόσεις (Un Plan Parfait)
    Ρομαντική κομεντί
  • COSMOTECinema1HD
    06:45 (95' - PG)
    Paper Angels
    Δραματική
  • COSMOTECinema4HD
    07:00 (60' - PG)
    Rise Κ1 Ε8
    Σειρά
  • COSMOTECinema3
    07:30 (100' - G)
    Ο Μικρός Δραπέτης
    Δραματική
  • COSMOTECinema2HD
    07:50 (110' - PG)
    Μοντέρνοι Δον Κιχώτες (Mr. Kaplan)
    Μαύρη Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    08:00 (60' - PG)
    Επικίνδυνες Αποστολές Κ2 Ε3
    Σειρά
  • COSMOTECinema1HD
    08:20 (100' - PG)
    Το Πρόσωπο του Έρωτα (The Face of Love)
    Δραματική
  • COSMOTECinema4HD
    09:00 (30' - PG)
    Cheers Κ4 Ε16
    Σειρά
  • COSMOTECinema3
    09:10 (80' - G)
    Οι Γαμπροί της Ευτυχίας
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    09:30 (30' - PG)
    Cheers Κ4 Ε17
    Σειρά
  • COSMOTECinema2HD
    09:40 (140' - PG)
    Ο Ηλεκτρικός Καβαλάρης (The Electric Horseman)
    Δραματική Κομεντί
  • COSMOTECinema1HD
    10:00 (105' - PG)
    Χριστουγεννιάτικη Ιστορία (A Christmas Carol)
    Κιν. σχεδίων
  • COSMOTECinema4HD
    10:00 (60' - PG)
    The A-Team Κ4 Ε1
    Σειρά
  • COSMOTECinema3
    10:30 (95' - G)
    Ποιος Θανάσης
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    11:00 (60' - PG)
    Bonanza Κ1 Ε2
    Σειρά
  • COSMOTECinema1HD
    11:45 (115' - PG)
    Για ένα Αγόρι (About a Boy)
    Δραματική Κομεντί
  • COSMOTECinema4HD
    12:00 (60' - PG)
    Κότζακ Κ2 Ε4
    Σειρά
  • COSMOTECinema2HD
    12:00 (105' - PG)
    Ανακαλύπτοντας την Αλταμίρα (Finding Altamira)
    Ιστορική
  • COSMOTECinema3
    12:05 (105' - G)
    Ο Φαντασμένος
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    13:00 (60' - PG)
    Ο Ιππότης της Ασφάλτου Κ2 Ε12
    Σειρά
  • COSMOTECinema1HD
    13:40 (120' - PG)
    Ένα Ενωμένο Βασίλειο (A United Kingdom)
    Βιογραφία
  • COSMOTECinema2HD
    13:45 (105' - PG)
    Born to Race
    Δράσης
  • COSMOTECinema3
    13:50 (110' - G)
    Όσα Κρύβει η Νύχτα
    Κοινωνική
  • COSMOTECinema4HD
    14:00 (60' - PG)
    Taken Κ2 Ε9
    Σειρά
  • COSMOTECinema4HD
    14:00 (60' - PG)
    Taken Κ2 Ε9
    Σειρά
  • COSMOTECinema4HD
    15:00 (60' - PG)
    Rise Κ1 Ε9
    Σειρά
  • COSMOTECinema2HD
    15:30 (120' - PG)
    Εγώ Είμαι ο Μπολτ (I Am Bolt)
    Ντοκιμαντέρ
  • COSMOTECinema3
    15:40 (85' - G)
    Ο Διάβολος και η Ουρά του
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema1HD
    15:40 (100' - PG)
    Ο Άλβιν και η Παρέα του: Σκίουροι στο Δρόμο (Alvin and the Chipmunks: The Road Chip)
    Κιν. σχεδίων
  • COSMOTECinema4HD
    16:00 (60' - PG-13)
    Imposters Κ2 Ε4
    Σειρά
  • COSMOTECinema4HD
    17:00 (60' - PG-13)
    Ten Days in the Valley Κ1 Ε2
    Σειρά
  • COSMOTECinema3
    17:05 (110' - G)
    Οι Ουρανοί Είναι Δικοί μας
    Αισθηματική
  • COSMOTECinema1HD
    17:20 (120' - PG)
    Kung Fu Yoga
    Περιπέτεια
  • COSMOTECinema2HD
    17:30 (150' - PG)
    Η Άννα των Χιλίων Ημερών (Anne of the Thousand Days)
    Ιστορική
  • COSMOTECinema4HD
    18:00 (60' - PG)
    Our Girl E1
    Σειρά
  • COSMOTECinema3
    18:55 (95' - G)
    Διακοπές στην Αίγινα
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    19:00 (55' - PG-13)
    The Bold Type Κ2 Ε6
    Σειρά
  • COSMOTECinema1HD
    19:20 (100' - PG-13)
    Navy Seals vs. Zombies
    Δράσης
  • COSMOTECinema4HD
    19:55 (65' - R)
    Apple Tree Yard E4
    Σειρά
  • COSMOTECinema2HD
    20:00 (120' - PG)
    Ο Παράδεισος Είναι Μακριά (Far from Heaven)
    Κοινωνική
  • COSMOTECinema3
    20:30 (90' - G)
    Δόκτωρ Ζι-Βέγγος
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema1HD
    21:00 (135' - PG-13)
    Σπόρος (Grain)
    Δραματική
  • COSMOTECinema4HD
    21:00 (60' - PG)
    Bright-Eyed Revenge Κ2 Ε5
    Σειρά
  • COSMOTECinema3
    22:00 (105' - G)
    Ένα Κορίτσι για Δύο
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    22:00 (60' - R)
    Six Κ2 Ε8
    Σειρά
  • COSMOTECinema2HD
    22:00 (100' - PG-13)
    Άστοχη Βολή (Misfire)
    Δράσης
  • COSMOTECinema3
    22:00 (105' - G)
    Ένα Κορίτσι για Δύο
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    22:00 (60' - R)
    Six Κ2 Ε8
    Σειρά
  • COSMOTECinema2HD
    22:00 (100' - PG-13)
    Άστοχη Βολή (Misfire)
    Δράσης
  • COSMOTECinema4HD
    23:00 (60' - PG)
    Salvation Κ2 Ε3
    Σειρά
  • COSMOTECinema4HD
    23:00 (60' - PG)
    Salvation Κ2 Ε3
    Σειρά
  • COSMOTECinema1HD
    23:15 (120' - R)
    Μαζί ως την Κορυφή (Hands of Stone)
    Βιογραφία
  • COSMOTECinema1HD
    23:15 (120' - R)
    Μαζί ως την Κορυφή (Hands of Stone)
    Βιογραφία
  • COSMOTECinema2HD
    23:40 (155' - R)
    Pulp Fiction
    Αστυνομική
  • COSMOTECinema2HD
    23:40 (155' - R)
    Pulp Fiction
    Αστυνομική
  • COSMOTECinema3
    23:45 (80' - G)
    Πρέπει να τα Παντρέψουμε
    Κοινωνική
  • COSMOTECinema3
    23:45 (80' - G)
    Πρέπει να τα Παντρέψουμε
    Κοινωνική
  • COSMOTECinema4HD
    00:00 (60' - PG-13)
    Cardinal Κ2 Ε2
    Σειρά
  • COSMOTECinema4HD
    01:00 (60' - R)
    Law & Order True Crime: The Menendez Murders E4
    Σειρά
  • COSMOTECinema3
    01:05 (80' - G)
    Εταιρεία Θαυμάτων
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema1HD
    01:15 (105' - PG-13)
    Σουζάνα με Σκοτώνεις (You're Killing Me Susana)
    Ρομαντική κομεντί
  • COSMOTECinema4HD
    02:00 (60' - R)
    Midnight, Texas Κ1 Ε4
    Σειρά
  • COSMOTECinema2HD
    02:15 (125' - R)
    Κανείς δεν Μπορεί να μας Σώσει (May God Save Us)
    Θρίλερ
  • COSMOTECinema3
    02:25 (75' - PG)
    Το Μπλόκο
    Πολεμική
  • COSMOTECinema1HD
    03:00 (90' - R)
    Όταν Ξυπνά το Θηρίο (When Animals Dream)
    Τρόμου
  • COSMOTECinema4HD
    03:00 (60' - PG)
    Bright-Eyed Revenge Κ2 Ε5
    Σειρά
  • COSMOTECinema3
    03:40 (90' - G)
    Βοήθεια ο Βέγγος, Φανερός Πράκτωρ '000'
    Κωμωδία
  • COSMOTECinema4HD
    04:00 (60' - R)
    Six Κ2 Ε8
    Σειρά
  • COSMOTECinema2HD
    04:20 (90' - R)
    Λαίδη Μάκμπεθ (Lady Macbeth)
    Εποχής
  • COSMOTECinema1HD
    04:30 (150' - R)
    Το Μυστικό του Σκοτεινού Θαλάμου (The Woman in the Silver Plate)
    Θρίλερ
  • COSMOTECinema4HD
    05:00 (60' - PG-13)
    Cardinal Κ2 Ε2
    Σειρά
  • COSMOTECinema3
    05:10 (95' - G)
    Χαρούμενο Ξεκίνημα
    Μουσική
  • COSMOTECinema2HD
    05:50 (100' - R)
    Sweet Virginia
    Θρίλερ
  • COSMOTECinema4HD
    06:00 (60' - PG-13)
    Imposters Κ2 Ε4
    Σειρά

Ροή ειδήσεων

Share