Σάββατο, 20 Απριλίου 2024

Όρθιος στα Γιάννενα ο Λεβαδειακός

24 Φεβρουαρίου 2018 19:29

Φρέναρε τον ΠΑΣ και τον Κόντε ο Λεβαδειακός!

Οι «πράσινοι» μπλόκαραν (0-0) τους Ηπειρώτες μέσα στα Γιάννενα στο πλαίσιο της 23ης αγωνιστικής της Super League και δεν τους άφησαν να κάνουν σε τρίτη σερί νίκη στο πρωτάθλημα (είχαν τρεις σε τέσσερα ματς), βάζοντας… σιγαστήρα στο μεγάλο τους «όπλο».

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Φως στο Τούνελ: Πολλά τα ερωτήματα για την αγνοουμένη από την Μάνη! Οι σοκαριστικές αποκαλύψεις λίγα λεπτά πριν την εξαφάνιση της...

Μάλιστα, θα μπορούσαν να είχαν πάρει και κάτι καλύτερο (συνολικά ήταν ανώτεροι οι γηπεδούχοι ωστόσο), καθώς είχαν δοκάρι με τον Μαρκόφσκι στο 46’ και πολύ καλή ευκαιρία με τον Γιακουμάκη στο 73’.

Πίεσαν πολύ στα τελευταία λεπτά οι γηπεδούχοι, που έχασαν μεγάλη ευκαιρία με τον Χέλκβιστ στο 90ο λεπτό. Τους 29 βαθμούς έφθασε ο ΠΑΣ, τους 26 ο Λεβαδειακός.